Филтри -

Градежни машини MANITOU

Резултати од пребарување: 301 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

301 огласа: Градежни машини MANITOU

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
109.800 € PLN 498.000 PLN
Натоварувач со тркала
Носивост 5000 кг
Година 2015 Километража 6277 м/ч Сила
Полска, Nowa Huta
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Хидраулична зглобна платформа
Година 2007 Километража Сила
Шпанија, Ocana
Ritchie Bros. Auctioneers (Spain) S.L.
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
14.310 € PLN 64.900 PLN
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 200 кг
Година 2012 Километража 1268 м/ч Сила
Полска, Rzeszow
Контактирајте го продавачот
56.220 € PLN 255.000 PLN
Натоварувач со тркала
Носивост 3700 кг
Година 2017 Километража 130 км Сила
Полска, Biała Podlaska
Контактирајте го продавачот
27.560 € PLN 125.000 PLN
Телескопски натоварувач на тркала
Година 2010 Километража Сила
Полска, Młodoszowice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2012 Километража 1940 м/ч Сила
Холандија, Klundert
Контактирајте го продавачот
11.750 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Година 2006 Километража 1237 м/ч Сила
Холандија, Scharsterbrug
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Година 2023 Километража 2 м/ч Сила
Холандија, Apeldoorn
Контактирајте го продавачот
89.900 €
Телескопски натоварувач на тркала
Година 2011-08-08 Километража 4000 м/ч Сила
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Хидраулична зглобна платформа
Година 2012 Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
5 години на Machineryline
аукција 1.605 € SEK 18.500 SEK
Хидраулична зглобна платформа
Година Километража Сила
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
4.490 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 10 м Носивост 450 кг
Година 2007 Километража 1000 м/ч Сила
Франција, Montceaux-lès-Vaudes
Контактирајте го продавачот
58.330 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Евро Euro 3 Брзина 40 км/ч
Година 2022 Километража Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 15 м Носивост 200 кг
Година 2015 Километража 377 м/ч Сила
Данска, Skive
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 16.9 м
Година 2014 Километража 65449 м/ч Сила
Холандија, Dordrecht
Контактирајте го продавачот
42.500 €
Телескопски натоварувач на тркала
Година Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
10.800 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 200 кг
Година 2007 Километража 194 м/ч Сила
Унгарија, Győr
Контактирајте го продавачот
17.620 € PLN 79.900 PLN
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 200 кг
Година 2008 Километража Сила
Полска, Rzeszow
Контактирајте го продавачот
54.900 € PLN 249.000 PLN
Мини натоварувач
Година 2022 Километража 2 м/ч Сила
Полска, Lublin
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 18 м Носивост 230 кг
Година 2008 Километража 3400 м/ч Сила
Украина, Киев
хидраулична зглобна платформа MANITOU 160ATJE3
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Хидраулична зглобна платформа
Година 2012 Километража Сила
Шпанија, Zaragoza
Euro Auctions ES
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Хидраулична зглобна платформа
Година Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
41.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач на тркала
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 1700 м/ч Сила
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Дофат на стрела 7 м Носивост 200 кг
Година 2021 Километража Сила
Италија, Desenzano del Garda (BS)
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Подигнувачка платформа со јарбол
Година 2006 Километража Сила
Франција, Pinsaguel
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 301 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се