Филтри -

Градежни машини MAN од Украина

Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини MAN од Украина: 18 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
55.000 US$ EUR ≈ 52.000 €
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 2 Модел T310 Висина на подигање 31 м Носивост 200 кг
Година 2000 Километража 126000 км Сила
Украина, Рогатин
Контактирајте го продавачот
52.800 €
Камион-мешалка
Евро Euro 3 Носивост 30000 кг
Година 2007 Километража 385000 км Сила 430 кс
Украина, Рогатин
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2021 Километража Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
249.000 € Со вклучен ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 5 Марка на кран Liebherr Модел Hidrokon HK240 L7+JIB L6 Висина на подигање 49 м Дофат на стрела 49 м Носивост 40000 кг Брзина 89 км/ч
Година 2012 Километража 8600 км Сила 400 кс
Украина, м. Львів
Контактирајте го продавачот
72.500 US$ EUR ≈ 68.540 €
Камион-мешалка
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 165000 км Сила 400 кс
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
48.000 € Со вклучен ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5
Година 2008 Километража 32000 км Сила 360 кс
Украина, Львів
камион-мешалка Cifa Mk 20M  на шасија MAN 41 480 камион-мешалка Cifa Mk 20M  на шасија MAN 41 480 камион-мешалка Cifa Mk 20M  на шасија MAN 41 480
3
Контактирајте го продавачот
198.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5 Модел Mk 20M
Година 2011 Километража 95000 км Сила 353480 кс
Украина, Чернівці
Контактирајте го продавачот
280.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Модел 5Z38
Година 2015 Километража 120000 км Сила
Украина, Чернівці
Контактирајте го продавачот
63.350 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5 Носивост 34000 кг
Година 2012 Километража 160000 км Сила 400 кс
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 5 Носивост 22100 кг
Година 2011 Километража 254000 км Сила 440 кс
Украина, Рівне
Контактирајте го продавачот
51.550 € UAH 1.730.000 UAH
Камион-мешалка
Евро Euro 5
Година 2013 Километража Сила
Украина, Киев
нови машина за рециклирање на асфалт MAN MAN AMAG SPREADER 6*6
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2022 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 33 м Дофат на стрела 21 м
Година Километража Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
200.000 € Со вклучен ДДВ
Пумпа за бетон
Модел M 38-5
Година 2014 Километража Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 54 м
Година Километража Сила
Украина, Киев
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се