Филтри -

Градежни машини MAN од Турција

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини MAN од Турција: 21 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
58.950 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5
Година 01/2012 Километража 379000 км Сила
Турција, İSTANBUL
Контактирајте го продавачот
169.100 € TRY 3.100.000 TRY
Пумпа за бетон
Модел 43
Година 07/2009 Километража Сила
Турција
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
112.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 03/2018 Километража 90000 км Сила
Турција, ANKARA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година Километража Сила
Турција, ANKARA
Контактирајте го продавачот
58.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 2012 Километража 261195 км Сила
Турција, Afyonkarahisar/Merkez
Контактирајте го продавачот
58.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 2012 Километража 338911 км Сила
Турција, Afyonkarahisar/Merkez
Контактирајте го продавачот
44.950 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 3
Година 01/2008 Километража 348000 км Сила
Турција, İSTANBUL
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Модел 2018
Година 2018 Километража 72637 км Сила
Турција, Afyonkarahisar/Merkez
Контактирајте го продавачот
83.980 € TRY 1.540.000 TRY
Камион-мешалка
Година 2015 Километража 250000 км Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
57.260 € TRY 1.050.000 TRY
Камион-мешалка
Година 2012 Километража 323000 км Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 5 Модел 2012
Година 05/2012 Километража 455000 км Сила
Турција, ANKARA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Модел World Power Erkin 120 Ton Дофаќач 30 м Носивост 1200000 кг Капацитет на крајот на стрелата 25 т
Година 08/2012 Километража 273000 км Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
42.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 2012 Километража 301321 км Сила
Турција, Afyonkarahisar/Merkez
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 5 Модел 2013
Година 2013 Километража 265000 км Сила
Турција, ANKARA
Контактирајте го продавачот
115.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година Километража 30198 км Сила
Турција, Afyonkarahisar/Merkez
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се