Филтри -

Градежни машини MAN од Словенија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

7 огласа: Градежни машини MAN од Словенија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
16.200 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 2
Година 1999 Километража 432000 км Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
149.900 €
Пумпа за бетон
Евро Euro 5
Година 05/2011 Километража 190717 км Сила
Словенија
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
124.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 4
Година 07/2007 Километража 270000 км Сила
Словенија, POLZELA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 4
Година 10/2007 Километража 270000 км Сила
Словенија, POLZELA
Контактирајте го продавачот
124.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 4 Модел SCL 150 - 5Z37
Година 10/2007 Километража 270000 км Сила
Словенија, POLZELA
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 05/2015 Километража 460000 км Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
68.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Носивост 26900 кг
Година 03/2016 Километража 370000 км Сила
Словенија
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се