Филтри -

Градежни машини MAN од Шпанија

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

16 огласа: Градежни машини MAN од Шпанија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 4
Година 2008 Километража 188000 км Сила
Шпанија, Reus (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
1 €
Пумпа за бетон
Модел 32 RZ-5 170
Година 2008 Километража 129520 км Сила
Шпанија, Reus (Tarragona)
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Модел BSF 52.5-200
Година 2004 Километража 183405 км Сила
Шпанија, Reus (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 05/2001 Километража 850000 км Сила
Шпанија, Numancia de la Sagra
возило со дигалка со корпа MAN BRONTO SKYLIFT S 62 MDT
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел S 62 MDT
Година 2001 Километража Сила
Шпанија, Gijón
ново возило со дигалка со корпа MAN RUTHMANN STEIGER® T 750 HF
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел T 750 HF Висина на подигање 75 м
Година 10/2022 Километража Сила
Шпанија, Gijón
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 4 Носивост 35000 кг
Година 10/2007 Километража 262240 км Сила
Шпанија, Sant Celoni (Barcelona)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Модел BSF 36.16H
Година 2002 Километража 138775 км Сила
Шпанија, Getafe
Контактирајте го продавачот
175.000 €
Пумпа за бетон
Модел 48M
Година 2007 Километража 142200 км Сила
Шпанија, Getafe
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Модел HYVA HB160X - E3-W3F Висина на подигање 16.49 м Дофаќач 10.2 м Капацитет на крајот на стрелата 13 т
Година 2022 Километража 100 км Сила
Шпанија, Málaga
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Модел FML
Година 2022 Километража 20 км Сила
Шпанија, Málaga
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 1984 Километража 450000 км Сила
Шпанија
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 2
Година 2000 Километража 9740 км Сила
Шпанија, Burgos
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 10/2022 Километража 5 км Сила
Португалија, Benavente
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 4
Година 2007-06 Километража 440000 км Сила
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 2007-06 Километража 440000 км Сила
Шпанија, Soria
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се