Филтри -

Градежни машини MAN од Романија

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

26 огласа: Градежни машини MAN од Романија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
76.800 € Со вклучен ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 125000 км Сила
Романија, Bucuresti
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 3
Година 08/1995 Километража 350000 км Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
84.040 € Со вклучен ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 172897 км Сила
Романија, Bucuresti
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Машина за обележување на патишта
Евро Euro 6
Година 2014 Километража 183962 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
60.000 € Без ДДВ
Машина за обележување на патишта
Евро Euro 6
Година 2014 Километража 140978 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
72.500 € Со вклучен ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 143000 км Сила
Романија, Bucuresti
Контактирајте го продавачот
69.900 € Со вклучен ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 230000 км Сила
Романија, Bucuresti
Контактирајте го продавачот
97.000 €
Автодигалка
Евро Euro 4 Марка на кран KTA Модел AD 28 Висина на подигање 23 м Дофат на стрела 23 м
Година 07/2007 Километража 42000 км Сила
Романија, Ploiesti
Контактирајте го продавачот
148.800 € Со вклучен ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 32000 кг
Година 2015 Километража 102471 км Сила
Романија, Bucuresti
Контактирајте го продавачот
80.900 €
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 23500 кг
Година 2018 Километража 133535 км Сила
Романија, Chiajna
Контактирајте го продавачот
46.900 €
Камион-мешалка
Евро Euro 5 Носивост 18660 кг
Година 2012 Километража 280107 км Сила
Романија, Chiajna
Контактирајте го продавачот
62.500 €
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 19110 кг
Година 2014 Километража 80766 км Сила
Романија, Chiajna
Контактирајте го продавачот
84.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 2017 Километража 109000 км Сила
Романија, Gataia, Jud. Timis
Контактирајте го продавачот
81.500 €
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 23500 кг
Година 2018 Километража 114982 км Сила
Романија, Chiajna
Контактирајте го продавачот
440.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 01/2021 Километража 18500 км Сила
Романија, ILFOV
Контактирајте го продавачот
79.999 €
Камион-мешалка
Евро Euro 4 Носивост 22090 кг
Година 2008 Километража 72548 км Сила
Романија, Chiajna
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 2005 Километража 377560 км Сила
Романија, Gataia, Jud. Timis
Контактирајте го продавачот
21.900 €
Камион-мешалка
Евро Euro 3 Носивост 21500 кг
Година 2007 Километража 432386 км Сила
Романија, Chiajna
Контактирајте го продавачот
155.000 €
Пумпа за бетон
Евро Euro 3 Носивост 500 кг
Година 2004 Километража 513138 км Сила
Романија, Chiajna
Контактирајте го продавачот
38.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 2006 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
Контактирајте го продавачот
53.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Година 2010 Километража Сила
Романија, București
Контактирајте го продавачот
53.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 2013 Километража 252000 км Сила
Романија, Gataia, Jud. Timis
Контактирајте го продавачот
56.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 2010-01-01 Километража 539000 км Сила
Романија, Gataia, Jud. Timis
камион-мешалка MAN TGA 360A камион-мешалка MAN TGA 360A камион-мешалка MAN TGA 360A
3
Контактирајте го продавачот
25.900 €
Камион-мешалка
Година 06/2002 Километража Сила
Романија, Buzau
Контактирајте го продавачот
25.900 €
Камион-мешалка
Година Километража Сила
Романија, Buzau
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се