Филтри -

Градежни машини MAN од Португалија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

8 огласа: Градежни машини MAN од Португалија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 2008 Километража 283430 км Сила
Португалија, Alto do Vieiro
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 2006 Километража Сила
Португалија, Barcelos
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 3
Година 2002 Километража 142583 км Сила
Португалија, Leiria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 4
Година 10/2006 Километража 355000 км Сила
Португалија, Lisboa
Контактирајте го продавачот
99.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 32000 кг
Година Километража 65000 км Сила
Португалија, Lisboa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 10/2022 Километража 5 км Сила
Португалија, Benavente
Контактирајте го продавачот
115.000 €
Пумпа за бетон
Евро Euro 3 Модел K 40 XRZ
Година 04/2004 Километража 310000 км Сила
Португалија, Lisboa
Контактирајте го продавачот
105.000 €
Пумпа за бетон
Година 10/2008 Километража 248000 км Сила
Португалија, Lisboa
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се