Филтри -

Градежни машини MAN од Полска

Резултати од пребарување: 136 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

136 огласа: Градежни машини MAN од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
возило со дигалка со корпа MAN TGL 7.150 podnośnik koszowy Wumag WT 300 возило со дигалка со корпа MAN TGL 7.150 podnośnik koszowy Wumag WT 300 возило со дигалка со корпа MAN TGL 7.150 podnośnik koszowy Wumag WT 300
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Марка на лифт WUMAG Модел WT 300 Висина на подигање 28 м Работна висина на подигање 30 м Дофат на стрела 19.5 м
Година 2010 Километража 77000 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
76.200 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 5 Модел HIAB XS 166 HIDUO Носивост 15520 кг
Година 2013 Километража 350000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Machineryline
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
57.800 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 5 Модел HIAB XS 166 HIDUO Носивост 16010 кг
Година 2013 Километража 500000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
67.800 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 6 Модел Fassi F175A.023 Носивост 11440 кг Капацитет на крајот на стрелата 7.68 т
Година 2015 Километража 230000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
75.400 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 5 Модел HIAB XS 166 HIDUO Носивост 15520 кг
Година 2013 Километража 360000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
91.900 € Без ДДВ
Асфалт павер со тркала
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 250000 м/ч Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
69.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 120229 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 5 Носивост 2000 кг
Година 06/2015 Километража 132456 км Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 6 Носивост 2550 кг
Година 01/2017 Километража 104526 км Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
36.640 € PLN 158.700 PLN
Камион-мешалка
Евро Euro 4
Година 12/2006 Километража 440000 км Сила
Полска, Medynia Głogowska
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Atlas Модел AK 60.1 A4 Дофат на стрела 7.2 м Капацитет на крајот на стрелата 750 т
Година 2001 Километража 568368 км Сила
Полска, Kroczyce
пумпа за бетон Sermac  на шасија MAN TGA 35.350 пумпа за бетон Sermac  на шасија MAN TGA 35.350
2
Контактирајте го продавачот
109.000 €
Пумпа за бетон
Година 2006 Километража 357000 км Сила
Полска, Nowa Sarzyna
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 2001 Километража 210000 км Сила
Полска, Nysa
Контактирајте го продавачот
59.790 € PLN 259.000 PLN
Возило со дигалка со корпа
Модел T275 Висина на подигање 27.5 м Носивост 320 кг
Година 2008 Километража 289520 км Сила
Полска, Łódź
Контактирајте го продавачот
189.100 € PLN 819.000 PLN
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 4 Модел WT530 Висина на подигање 53 м Носивост 600 кг
Година 2007 Километража 437360 км Сила
Полска, Łódź
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Atlas Модел Atlas 140, Radio
Година 06/2004 Километража 840532 км Сила
Полска, Turek
Контактирајте го продавачот
71.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 05/2017 Километража 276637 км Сила
Полска, Turek
пумпа за бетон Putzmeister M28-4  на шасија MAN Putzmeister M28-4 пумпа за бетон Putzmeister M28-4  на шасија MAN Putzmeister M28-4 пумпа за бетон Putzmeister M28-4  на шасија MAN Putzmeister M28-4
3
Контактирајте го продавачот
150.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Година 2012 Километража 157000 км Сила
Полска, Gnojnik
Контактирајте го продавачот
115.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 3
Година 2006 Километража 355700 км Сила
Полска, Komorniki
Контактирајте го продавачот
119.000 €
Пумпа за бетон
Година 2006 Километража 159282 км Сила
Полска, Skawina
Контактирајте го продавачот
16.750 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 4
Година 05/2007 Километража 407124 км Сила
Полска, Skawina
Контактирајте го продавачот
15.750 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 08/2006 Километража 516389 км Сила
Полска, Skawina
Контактирајте го продавачот
15.750 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 05/2006 Километража 485960 км Сила
Полска, Skawina
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 10/2006 Километража 250300 км Сила
Полска, Opole
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 2023 Километража 1 км Сила
Полска, Warsaw
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 136 огласа
Прикажи
Претплати се