Филтри -

Градежни машини MAN од Норвешка

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

3 огласа: Градежни машини MAN од Норвешка

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
13.200 €
Камион-мешалка
Евро Euro 3 Носивост 19725 кг
Година 2006 Километража 360000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
21.700 €
Машина за обележување на патишта
Евро Euro 5 Носивост 11075 кг
Година 2010 Километража Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Machineryline
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
13.200 €
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 3 Носивост 1065 кг
Година 2002 Километража 322963 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Machineryline
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се