Филтри -

Градежни машини MAN од Литванија

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

16 огласа: Градежни машини MAN од Литванија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 2 Модел WT 220H Висина на подигање 23 м Носивост 230 кг
Година 1999 Километража 139600 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Камион-мешалка
Носивост 20760 кг
Година 2002 Километража 512280 км Сила
Литванија, Dievogala
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
32.000 €
Прскалка за битуменска емулзија
Година 2008 Километража 276000 км Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
17.000 €
Камион-мешалка
Година 1999 Километража Сила
Литванија
Контактирајте го продавачот
61.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 2005 Километража 386508 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Камион-мешалка
Евро Euro 3 Носивост 17200 кг
Година 2003 Километража 727000 км Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
46.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Faun Модел Hk028 Висина на подигање 26 м Дофат на стрела 26 м Дофаќач 8 м Капацитет на крајот на стрелата 30 т
Година 1992 Километража 195000 км Сила
Литванија, Utena
Контактирајте го продавачот
69.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 03/2017 Километража 139143 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
42.500 €
Камион-мешалка
Евро Euro 3
Година 2000 Километража 258000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
42.500 €
Пумпа за бетон
Евро Euro 3
Година 2000 Километража 258000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 33 м
Година 05/1992 Километража Сила
Литванија, Plungė
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 1 Модел Eko-Tech
Година 11/1992 Километража 534290 км Сила
Литванија, Plungė
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Камион-мешалка
Евро Euro 2 Носивост 15420 кг
Година 1996 Километража 450366 км Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Камион-мешалка
Носивост 12950 кг
Година 1990 Километража 657281 км Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Камион-мешалка
Евро Euro 3 Носивост 18120 кг
Година 2002 Километража 598000 км Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Камион-мешалка
Евро Euro 3 Носивост 19770 кг
Година 05/2006 Километража 400000 км Сила
Литванија, Vilnius
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се