Филтри -

Градежни машини MAN од Летонија

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

1 оглас: Градежни машини MAN од Летонија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Греач на асфалт
Година 1997 Километража Сила
Латвија, Riga

Други марки во делот "Градежни машини од Летонија"

Контактирајте го продавачот
цена на барање
Роторен багер
Година 1989 Километража Сила
Латвија, Riga
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2010 Километража Сила
Латвија, Riga
кран гасеничар Liebherr LTR1100
1
Контактирајте го продавачот
485.000 € Без ДДВ
Кран гасеничар
Дофат на стрела 52 м Дофаќач 2.9 м
Година 2015 Километража 7490 м/ч Сила
Латвија, Latvija
кран гасеничар Liebherr LTR11200
1
Контактирајте го продавачот
1.600.000 € Без ДДВ
Кран гасеничар
Година 2009 Километража 13500 м/ч Сила
Латвија, Latvija
автодигалка Tadano Faun ATF30-2L
1
Контактирајте го продавачот
70.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Дофат на стрела 28.5 м Дофаќач 8 м Носивост 30000 кг
Година 2001 Километража 120000 км Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
29.750 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2007 Километража 19583 м/ч Сила
Латвија, Klives
Контактирајте го продавачот
77.000 €
Машина за набивање столбови
Година 2024 Километража Сила
Латвија, Riga
фреза за асфалт Wirtgen W1000 фреза за асфалт Wirtgen W1000 фреза за асфалт Wirtgen W1000
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 1999 Километража 4833 м/ч Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 2008 Километража Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година 2007 Километража Сила
Латвија, Riga
фреза за асфалт Wirtgen W200 Wirtgen 2112474 фреза за асфалт Wirtgen W200 Wirtgen 2112474
2
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Фреза за асфалт
Година 2012 Километража Сила
Латвија, Riga
автодигалка Demag AC40-1
1
Контактирајте го продавачот
120.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 40000 кг Дофат на стрела 31.2 м Дофаќач 1.2 м Брзина 80 км/ч
Година 2009 Километража 115548 км Сила
Латвија, Riga
машина за дупчење Atlas Copco Mustang A-32 CWW машина за дупчење Atlas Copco Mustang A-32 CWW машина за дупчење Atlas Copco Mustang A-32 CWW
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2008 Километража 8500 м/ч Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2005 Километража Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
24.000 €
Натоварувач со тркала
Евро Euro 2
Година 05/2011 Километража 18000 м/ч Сила
Латвија, Liepāja
Контактирајте го продавачот
24.500 €
Валјак за асфалт
Година 2013 Километража Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
85.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 3 Марка на кран Faun Модел ATF 45-3 Висина на подигање 50 м Дофат на стрела 8.715 м Дофаќач 8.715 м Носивост 50000 кг Капацитет на крајот на стрелата 0.4 т Брзина на подигање на товар 0.45 м/мин Брзина 80 км/ч
Година 03/2003 Километража 61070 км Сила
Латвија, Valmiera
Контактирајте го продавачот
23.800 €
Мини багер
Година 2022 Километража Сила
Латвија, Klives
Контактирајте го продавачот
5.200 € Без ДДВ
Мини натоварувач
Година 2007 Километража Сила
Латвија, Klives
Контактирајте го продавачот
42.500 €
Натоварувач со тркала
Година 2018 Километража 3946 м/ч Сила
Латвија, Ziedu Gravas
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година 2008 Километража 5303 м/ч Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Натоварувач со тркала
Година 1990 Километража 27400 м/ч Сила
Латвија, Klives
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2013 Километража 4414 м/ч Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
27.000 €
Багер гасеничар
Година 2018 Километража 1028 м/ч Сила
Латвија, Riga
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи