Филтри -

Градежни машини MAN од Италија

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

10 огласа: Градежни машини MAN од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 35 м Дофат на стрела 30 м
Година 2008 Километража 63000 км Сила
Италија, Buia
Контактирајте го продавачот
50.000 €
Камион-мешалка
Година 1997 Километража 270000 км Сила
Италија
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење со кран
Година Километража Сила
Италија, Parola di Fidenza (Pr)
автодигалка MAN TGS32.440
1
Контактирајте го продавачот
200.000 €
Автодигалка
Носивост 500 кг
Година 2010 Километража 92376 км Сила
Италија, Prato
RB Trading International
6 години на Machineryline
возило со дигалка со корпа MAN 26.320BL возило со дигалка со корпа MAN 26.320BL возило со дигалка со корпа MAN 26.320BL
3
Контактирајте го продавачот
99.000 €
Возило со дигалка со корпа
Модел EAGLE3526 Носивост 280 кг
Година 2008 Километража Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел Ram ANDROMEDA TJA250
Година 1996 Километража 9000 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
28.000 €
Пумпа за бетон
Година 1992 Километража Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 3 Модел MK28.4
Година Километража 253993 км Сила
Италија, Lograto
Контактирајте го продавачот
85.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел J340-TA 6X4
Година 1998 Километража 260758 км Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 2004 Километража Сила
Италија, Rome
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се