Филтри -

Градежни машини MAN од Хрватска

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

6 огласа: Градежни машини MAN од Хрватска

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
96.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 10/2016 Километража 125000 км Сила
Хрватска, Slavonski Brod
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Пумпа за бетон
Година 1998 Километража 450000 км Сила
Хрватска, Strmec
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
автодигалка MAN 22.292 автодигалка MAN 22.292 автодигалка MAN 22.292
3
Контактирајте го продавачот
22.500 €
Автодигалка
Година 1990 Километража Сила
Хрватска, Strmec
Контактирајте го продавачот
153.500 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 10/2017 Километража 130000 км Сила
Хрватска, Plano
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 07/2019 Километража 52095 км Сила
Хрватска, Sesvete
Контактирајте го продавачот
56.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 2
Година 08/2000 Километража 242500 км Сила
Хрватска, Plano
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи