Филтри -

Градежни машини MAN од Холандија

Резултати од пребарување: 145 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

145 огласа: Градежни машини MAN од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
58.750 €
Автодигалка
Евро Euro 5 Носивост 10800 кг
Година 2012-01-03 Километража 486270 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
385.000 €
Автодигалка
Евро Euro 6 Носивост 1075 кг
Година 2020 Километража 35611 км Сила
Холандија, Almelo
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
179.500 €
Автодигалка
Евро Euro 6 Носивост 11075 кг
Година 2014-09-16 Километража 308665 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
179.500 €
Автодигалка
Евро Euro 6 Носивост 11085 кг
Година 2014-12-09 Километража 269862 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
52.500 €
Автодигалка
Евро Euro 4 Носивост 18800 кг
Година 2007-08-07 Километража 451413 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 2009 Километража 240000 км Сила
Холандија, Numansdorp
Контактирајте го продавачот
295.000 €
Пумпа за бетон
Евро Euro 5
Година 2016 Километража 217549 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
52.500 €
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 18816 кг
Година 2017 Километража 87481 км Сила
Холандија, Son en Breugel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 2008 Километража 386434 км Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
46.500 €
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 18560 кг
Година 2017 Километража 160000 км Сила
Холандија, Son en Breugel
Контактирајте го продавачот
134.800 €
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 2023 Километража 382 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
132.500 €
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 2023 Километража 11 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
46.500 €
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 18560 кг
Година 2017 Километража 136677 км Сила
Холандија, Son en Breugel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 6 Висина на подигање 41 м Носивост 5300 кг
Година 2015 Километража 256566 км Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
59.900 €
Автодигалка
Евро Euro 5 Носивост 7700 кг
Година 2011 Километража 356169 км Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
32.900 €
Автодигалка
Висина на подигање 23 м Носивост 8060 кг
Година 2006 Километража 318081 км Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
89.900 €
Автодигалка
Евро Euro 6 Носивост 19265 кг
Година 2015 Километража 388040 км Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
32.900 €
Автодигалка
Висина на подигање 25 м Носивост 8380 кг
Година 2005 Километража 313368 км Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
59.900 €
Автодигалка
Евро Euro 6 Модел X-Hipro 182 E-5
Година 2015 Километража 355426 км Сила
Холандија, Ravenstein
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 18950 кг
Година 2016 Километража 85000 км Сила
Холандија, Son en Breugel
Контактирајте го продавачот
205.900 €
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6 Модел Versalift VST-6000-SI
Година 2021 Километража 33329 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
129.500 €
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 2023 Километража 11 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
61.000 €
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 4 Модел WT 270 Висина на подигање 27 м Носивост 120 кг
Година 2009 Километража 35969 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
91.000 €
Автодигалка
Евро Euro 5 Носивост 12925 кг
Година 2014 Километража 217831 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5 Висина на подигање 32.6 м
Година 2010 Километража 37583 км Сила
Холандија, Deventer
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 145 огласа
Прикажи
Претплати се