Филтри -

Градежни машини MAN од Германија

Резултати од пребарување: 159 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

159 огласа: Градежни машини MAN од Германија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
40.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Година 1993 Километража 243000 км Сила
Германија, Leipzig
Контактирајте го продавачот
62.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 2017-05 Километража 229956 км Сила
Германија, Heuchelheim
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 5 Носивост 17880 кг
Година 2013-12 Километража 184000 км Сила
Германија, Ravensburg
камион-мешалка Liebherr  на шасија MAN TGS 41.400
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 55000 км Сила
Германија, Sulzemoos
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 2020-06 Километража 160000 км Сила
Германија, Sulzemoos
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 2014 Километража 240000 км Сила
Германија, Sulzemoos
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 4
Година 2008-04 Километража 396000 км Сила
Германија, Sulzemoos
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 5
Година 2012-02 Километража 329000 км Сила
Германија, Sulzemoos
Контактирајте го продавачот
119.500 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 2024-06 Километража 990 км Сила
Германија, Aichach
Контактирајте го продавачот
46.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 2015-04 Километража 324300 км Сила
Германија, Stuhr / Groß Mackenstedt
автодигалка Liebherr LTF 1060-4.1 на шасија MAN LTF 1060-4.1 автодигалка Liebherr LTF 1060-4.1 на шасија MAN LTF 1060-4.1
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 6 Марка на кран Liebherr Модел LTF 1060-4.1
Година 2020 Километража 2739 м/ч Сила
Германија, EHINGEN
Контактирајте го продавачот
29.800 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 2 Носивост 4320 кг
Година 1997 Километража 183252 км Сила
Германија, Delbrück
PEITZMEYER Fahrzeug- und Gerätevertrieb
3 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
64.900 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 3
Година 2001-06 Километража 359887 км Сила
Германија, Porta Westfalica
Контактирајте го продавачот
287.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 6 Модел CARBOTECH
Година 2018 Километража 254000 км Сила
Германија, Frankfurt am Main
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Термо бункер за асфалт
Евро Euro 3 Носивост 15040 кг
Година 2006-08 Километража 999999 км Сила
Германија, Selm
Контактирајте го продавачот
76.755 € Со вклучен ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 2018-01 Километража 160166 км Сила
Германија, Regensburg
Контактирајте го продавачот
83.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 6
Година 2017-08-10 Километража 363448 км Сила
Германија, Salzgitter
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2021 Километража Сила
Германија, Bell
Контактирајте го продавачот
64.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 18250 кг
Година 2017-12 Километража Сила
Германија, Peine
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за рециклирање на асфалт
Модел MFT
Година 10/2019 Километража Сила
Германија, Bell
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2022 Километража Сила
Германија, Bell
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за рециклирање на асфалт
Година 10/2018 Километража 250 м/ч Сила
Германија, Bell
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за рециклирање на асфалт
Евро Euro 2 Модел AS17
Година 2024 Километража Сила
Германија, Bell
Контактирајте го продавачот
158.151 € Со вклучен ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 2015-02 Километража 142201 км Сила
Германија, Regensburg
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 5 Носивост 5885 кг
Година 2012-08-07 Километража 642795 км Сила
Германија, Salzgitter
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 159 огласа
Прикажи