Филтри -

Градежни машини MAN од Франција

Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

23 огласа: Градежни машини MAN од Франција

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вакуум багер
Евро Euro 4 Носивост 8160 кг
Година 04/2013 Километража 96500 км Сила
Франција, Béthune
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион-мешалка
Година 2015 Километража 193176 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Machineryline
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Прскалка за битуменска емулзија
Година 2006 Километража 143000 км Сила
Франција, COIGNIERES
Контактирајте го продавачот
аукција 10.890 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Година 2008 Километража 178049 км Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
37.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 05/2019 Километража 135405 км Сила
Франција, HUTTENHEIM
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Возило со дигалка со корпа
Година 2008 Километража 214140 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион-мешалка
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 251574 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
95.000 €
Багер гасеничар
Година 2013 Километража Сила
Франција, Aubergenville
RB Trading International
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
80.000 €
Багер гасеничар
Година 2011 Километража Сила
Франција, Aubergenville
RB Trading International
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
20.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 11/2007 Километража 360000 км Сила
Франција, Ouanne
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 2013 Километража 216200 км Сила
Франција, Nancy
Контактирајте го продавачот
229.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6 Модел AK 46/6000 Висина на подигање 46 м Дофат на стрела 39 м
Година 02/2022 Километража 2630 км Сила
Франција, HUTTENHEIM
Контактирајте го продавачот
229.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 6 Марка на кран Böcker Модел AK46/6000 AHY Висина на подигање 46 м Дофат на стрела 39 м
Година 02/2022 Километража 2630 км Сила
Франција, HUTTENHEIM
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 11/2007 Километража 328460 км Сила
Франција, HUTTENHEIM
Контактирајте го продавачот
150.000 €
Багер гасеничар
Година 2009 Километража Сила
Франција, Marseille
RB Trading International
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел J340.600 TA Висина на подигање 40 м Дофат на стрела 26 м
Година 07/2009 Километража 9287 м/ч Сила
Франција, HUTTENHEIM
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Возило со дигалка со корпа
Година 2006 Километража 404801 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 2
Година 04/1999 Километража 368375 км Сила
Франција, Limay
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 4
Година 09/2006 Километража 397600 км Сила
Франција, Limay
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 4
Година 06/2006 Километража 567000 км Сила
Франција, Limay
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 5
Година 01/2012 Километража 557000 км Сила
Франција, Limay
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 5
Година 06/2011 Километража 321000 км Сила
Франција, Limay
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 05/2013 Километража 260000 км Сила
Франција, Bordeaux
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Претплати се