Филтри -

Градежни машини MAN од Естонија

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

3 огласа: Градежни машини MAN од Естонија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
37.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 15360 кг
Година 09/2015 Километража 206000 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 1999 Километража 323000 км Сила
Естонија, Keila, Harjumaa
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
28.000 €
Автодигалка
Марка на кран Atlas Модел 172.3E
Година 08/2005 Километража 408000 км Сила
Естонија, Jüri

Други марки во делот "Градежни машини од Естонија"

Контактирајте го продавачот
77.000 €
Машина за набивање столбови
Година 2024 Километража Сила
Естонија, Vihtra
Контактирајте го продавачот
44.500 € Без ДДВ
Булдожер
Година 2017 Километража 25933 м/ч Сила
Естонија, Lääne-Harju vald
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 5.8 м
Година 2023 Километража Сила
Естонија, Aaviku
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Висина на подигање 13 м
Година 2002 Километража Сила
Естонија, Aaviku
Контактирајте го продавачот
73.900 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2023 Километража 100 м/ч Сила
Естонија, Aaviku
Контактирајте го продавачот
37.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5 Носивост 15840 кг
Година 06/2012 Километража 265563 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
26.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 4 Носивост 17580 кг
Година 09/2007 Километража 621180 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
34.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5 Носивост 15440 кг
Година 03/2011 Километража 270000 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
83.500 €
Машина за набивање столбови
Година 2020 Километража 889 м/ч Сила
Естонија, Vihtra
Контактирајте го продавачот
31.900 € Без ДДВ
Булдожер
Година 1994 Километража 9604 м/ч Сила
Естонија, Lääne-Harju vald
Контактирајте го продавачот
42.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2006 Километража 9396 м/ч Сила
Естонија, Lääne-Harju vald
Контактирајте го продавачот
49.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач на тркала
Година 2015 Километража 5600 м/ч Сила
Естонија
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Булдожер
Година 2001 Километража Сила
Естонија, Koidula
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2019 Километража Сила
Естонија
Контактирајте го продавачот
37.900 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2008 Километража Сила
Естонија, Koidula
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2007 Километража 7000 м/ч Сила
Естонија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Година Километража Сила
Естонија, Aluvere küla, Sõmeru vald, Sõmeru vald
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Булдожер
Година 2007 Километража Сила
Естонија, Aluvere küla, Sõmeru vald, Sõmeru vald
Контактирајте го продавачот
27.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2007 Километража 15252 м/ч Сила
Естонија, Aluvere küla, Sõmeru vald, Sõmeru vald
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2007 Километража 19560 м/ч Сила
Естонија, Aluvere küla, Sõmeru vald, Sõmeru vald
Контактирајте го продавачот
77.000 €
Машина за набивање столбови
Година 2024 Километража Сила
Естонија, Таллин
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Висина на подигање 29 м Дофат на стрела 27 м Носивост 200 кг
Година 2007 Километража Сила
Естонија, Narva
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи