Филтри -

Градежни машини MAN од Чешка Република

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

15 огласа: Градежни машини MAN од Чешка Република

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
138.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина Марка на мешалка за бетон FML
Година 2024 Километража 10 км Сила
Чехија, Praha 10
Контактирајте го продавачот
аукција 19.750 € CZK 499.000 CZK
Камион-мешалка
Година 02/2004 Километража 397926 км Сила
Чехија, Křižanov
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
23.290 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 2004 Километража 431800 км Сила
Чехија, Lhota pod Libčany
Контактирајте го продавачот
16.300 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Носивост 18500 кг
Година Километража 448000 км Сила
Чехија, Lhota pod Libčany
Контактирајте го продавачот
30.690 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 4
Година Километража 340000 км Сила
Чехија, Lhota pod Libčany
Контактирајте го продавачот
24.100 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Носивост 20570 кг
Година 2004-06 Километража 347500 км Сила
Чехија, Lhota pod Libčany
Контактирајте го продавачот
141.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Носивост 17600 кг
Година 2023 Километража 550 км Сила
Чехија, Holubice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 2013 Километража 50000 км Сила
Чехија, Hradec Králové
Контактирајте го продавачот
49.480 € CZK 1.250.000 CZK
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 28 м Дофат на стрела 28 м Носивост 7500 кг
Година 2005 Километража 77000 км Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
69.270 € CZK 1.750.000 CZK
Камион-мешалка
Евро Euro 4
Година 2012 Километража 225030 км Сила
Чехија, Úžice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 2008 Километража 245000 км Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
71.699 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 4 Носивост 875 кг
Година 2007-05-15 Километража 223707 км Сила
Чехија, Holubice
Контактирајте го продавачот
28.400 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 4 Носивост 16520 кг
Година 2007-05-10 Километража 385686 км Сила
Чехија, Holubice
Контактирајте го продавачот
137.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 2024 Километража 500 км Сила
Чехија, Holubice
Контактирајте го продавачот
47.800 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5 Носивост 18620 кг
Година 2013 Километража 373573 км Сила
Чехија, Holubice
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи