Филтри -

Градежни машини MAN од Бугарија

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини MAN од Бугарија: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
53.686,47 €
Камион-мешалка
Евро Euro 5
Година 2011 Километража 483000 км Сила 400 кс
Бугарија, Пловдив
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 3 Модел MAGNUM MK 28.4
Година 06/2006 Километража 312280 км Сила 480 кс
Бугарија, гр. Перник
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
62.900 €
Камион-мешалка
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 318000 км Сила 480 кс
Бугарија, Пловдив
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Модел MAGNUM MK28.4L Висина на подигање 28 м
Година 2008 Километража 314600 км Сила 480 кс
Бугарија, Trud/Plovdiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 5 Висина на подигање 28 м
Година 2012 Километража 168000 км Сила 440 кс
Бугарија, Trud/Plovdiv
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 2
Година Километража 245000 км Сила 360 кс
Бугарија
Контактирајте го продавачот
43.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 2008 Километража 420000 км Сила
Бугарија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 10/2012 Километража 493000 км Сила 400 кс
Бугарија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 5 Модел METRO MK20 Висина на подигање 20 м
Година 2011 Километража 95000 км Сила 480 кс
Бугарија, Trud/Plovdiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 6 Модел TWINSTAR 4Z28 Висина на подигање 28 м
Година 2020 Километража 1898 км Сила 430 кс
Бугарија, Trud/Plovdiv
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се