Филтри -

Градежни машини MAN од Белгија

Резултати од пребарување: 56 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

56 огласа: Градежни машини MAN од Белгија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
47.200 € Без ДДВ
Вакуум багер
Евро Euro 3 Носивост 9260 кг
Година 2006-02-23 Километража 309900 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
18.750 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 9620 кг
Година 01/2001 Километража 606272 км Сила
Белгија, Willebroek
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
79.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 5 Висина на подигање 10.4 м Носивост 15480 кг
Година 01/2012 Километража 220176 км Сила
Белгија, Roksem
Контактирајте го продавачот
35.750 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 4 Носивост 16185 кг
Година 2008-07-16 Километража 296920 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
44.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5
Година 2012-06-05 Километража 173502 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
49.450 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5
Година 2013-10-10 Километража 208829 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
42.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5
Година 2011-10-03 Километража 227642 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
154.900 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 6 Носивост 11620 кг
Година 2015-07-16 Километража 102471 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
43.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5
Година 2011-10-03 Километража 110537 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
151.750 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 2015-06-30 Километража 162086 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
42.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5
Година 2011-10-03 Километража 193147 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 4
Година 2009-03-10 Километража 317544 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
43.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5
Година 2011-10-03 Километража 107531 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
44.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5
Година 2013-10-04 Километража 92509 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
42.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5
Година 2011-10-03 Километража 213947 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
75.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 18275 кг
Година 2016-04-04 Километража 127492 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
52.750 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5
Година 2012-06-05 Километража 313009 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
12.750 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 3 Носивост 1680 кг
Година 2005-01-13 Километража 171129 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
62.750 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5 Носивост 18281 кг
Година 2014-04-16 Километража 83075 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
44.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5 Носивост 18080 кг
Година 2012-07-24 Километража 259927 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
152.750 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 6 Носивост 11500 кг
Година 2015-06-26 Километража 140728 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
44.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5
Година 2012-06-05 Километража 186656 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
44.750 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 4 Носивост 15216 кг
Година 2010-10-26 Километража 245068 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
48.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5 Носивост 19025 кг
Година 2013-06-06 Километража 232764 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
42.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5 Носивост 20980 кг
Година 2010-02-08 Километража 408396 км Сила
Белгија, Handzame
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 56 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се