Филтри -

Градежни машини MAN од Австрија

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

10 огласа: Градежни машини MAN од Австрија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5 Модел Palfinger PK 20002
Година 10/2010 Километража 363000 км Сила
Австрија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 4 Модел Palfinger PK 23002 C
Година 10/2007 Километража 425000 км Сила
Австрија
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
38.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 4 Модел Palfinger PK 9501
Година 05/2007 Километража 454000 км Сила
Австрија
Контактирајте го продавачот
50.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 99244 км Сила
Австрија, Parndorf
MHS Truck Center GmbH
Контактирајте го продавачот
195.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 82647 км Сила
Австрија, Parndorf
MHS Truck Center GmbH
Контактирајте го продавачот
235.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 39210 км Сила
Австрија, Parndorf
MHS Truck Center GmbH
Контактирајте го продавачот
85.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 78535 км Сила
Австрија, Parndorf
MHS Truck Center GmbH
Контактирајте го продавачот
85.750 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 91599 км Сила
Австрија, Parndorf
MHS Truck Center GmbH
Контактирајте го продавачот
123.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 2021 Километража 55000 км Сила
Австрија, Parndorf
MHS Truck Center GmbH
Контактирајте го продавачот
82.300 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 02/2018 Километража 124023 км Сила
Австрија, Vienna
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се