Филтри -

Градежни машини MAIT од Италија

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини MAIT од Италија: 13 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
450.000 €
Машина за дупчење
Година 2008 Километража 7200 м/ч Сила 403 kW
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
120.000 €
Машина за дупчење
Година 1995 Километража Сила
Италија, Roma
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
135.000 €
Машина за дупчење
Година 2004 Километража 4000 м/ч Сила
Италија, Roma
машина за дупчење MAIT HR180 машина за дупчење MAIT HR180 машина за дупчење MAIT HR180
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2002 Километража Сила
Италија, SPELLO (PG)
машина за дупчење MAIT HR130 машина за дупчење MAIT HR130 машина за дупчење MAIT HR130
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2001 Километража 7000 м/ч Сила
Италија, SPELLO (PG)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 1992 Километража 10000 м/ч Сила
Италија, Osimo (AN)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 1997 Километража 7000 м/ч Сила
Италија, Osimo (AN)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2002 Километража 8000 м/ч Сила
Италија, Osimo (AN)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2007 Километража 5500 м/ч Сила
Италија, Osimo (AN)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2010 Километража 4000 м/ч Сила
Италија, Osimo (AN)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2008 Километража 2500 м/ч Сила
Италија, Osimo (AN)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 1992 Километража Сила
Италија, Osimo (AN)
Контактирајте го продавачот
96.000 €
Машина за дупчење
Година 1996 Километража Сила
Италија, Roma
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се