Филтри -

Градежни машини MAIT од Европа

Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини MAIT: 34 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
машина за дупчење MAIT HR180 машина за дупчење MAIT HR180 машина за дупчење MAIT HR180
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2002 Километража Сила
Италија, SPELLO (PG)
машина за дупчење MAIT HR130 машина за дупчење MAIT HR130 машина за дупчење MAIT HR130
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2001 Километража 7000 м/ч Сила
Италија, SPELLO (PG)
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 2016 Километража 3398 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesborough
машина за набивање столбови MAIT HR180
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 2006 Километража 1000 м/ч Сила
Шпанија, Coslada
Контактирајте го продавачот
195.000 €
Машина за дупчење
Година 2012 Километража 7400 м/ч Сила
Обединето Кралство, Billingham
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 1992 Километража 10000 м/ч Сила
Италија, Osimo (AN)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 1997 Километража 7000 м/ч Сила
Италија, Osimo (AN)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2002 Километража 8000 м/ч Сила
Италија, Osimo (AN)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2007 Километража 5500 м/ч Сила
Италија, Osimo (AN)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2010 Километража 4000 м/ч Сила
Италија, Osimo (AN)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2008 Километража 2500 м/ч Сила
Италија, Osimo (AN)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 1992 Километража Сила
Италија, Osimo (AN)
Контактирајте го продавачот
96.000 €
Машина за дупчење
Година 1996 Километража Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 2001 Километража 8109 м/ч Сила 33 кс
Обединето Кралство, Middlesborough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2007 Километража 13500 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesborough
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Претплати се