Филтри -

Градежни машини MAIT

Резултати од пребарување: 39 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини MAIT: 39 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
420.000 €
Машина за дупчење
Година 2008 Километража 7500 м/ч Сила
Обединето Кралство, Billingham
Контактирајте го продавачот
185.000 €
Машина за дупчење
Година 2007 Километража 9800 м/ч Сила
Обединето Кралство, Billingham
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
275.000 €
Машина за дупчење
Година 2016 Километража 6000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Billingham
Контактирајте го продавачот
190.000 US$ EUR ≈ 163.300 €
Машина за дупчење
Година 1999 Километража 17000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Billingham
Контактирајте го продавачот
190.000 US$ EUR ≈ 163.300 €
Машина за дупчење
Година 1999 Километража 17000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Billingham
Контактирајте го продавачот
220.000 US$ EUR ≈ 189.100 €
Машина за дупчење
Година 2007 Километража 14000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Billingham
Контактирајте го продавачот
220.000 US$ EUR ≈ 189.100 €
Машина за дупчење
Година 2008 Километража 13000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Billingham
Контактирајте го продавачот
450.000 €
Машина за дупчење
Година 2008 Километража 7200 м/ч Сила 403 kW
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
120.000 €
Машина за дупчење
Година 1995 Километража Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
135.000 €
Машина за дупчење
Година 2004 Километража 4000 м/ч Сила
Италија, Roma
машина за дупчење MAIT HR180 машина за дупчење MAIT HR180 машина за дупчење MAIT HR180
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2002 Километража Сила
Италија, SPELLO (PG)
машина за дупчење MAIT HR130 машина за дупчење MAIT HR130 машина за дупчење MAIT HR130
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2001 Километража 7000 м/ч Сила
Италија, SPELLO (PG)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 2016 Километража 3398 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesborough
машина за набивање столбови MAIT HR180 машина за набивање столбови MAIT HR180 машина за набивање столбови MAIT HR180
3
Контактирајте го продавачот
308.000 €
Машина за набивање столбови
Година 2016 Километража 7500 м/ч Сила
Русија, Сочи
машина за набивање столбови MAIT HR180
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 2006 Километража 1000 м/ч Сила
Шпанија, Coslada
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 39 огласа
Прикажи
Претплати се