Филтри -

Градежни машини MAGNI од Германија

Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини MAGNI од Германија: 30 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
319.890 € Без ДДВ
Ротирачки телескопски натоварувач
Висина на подигање 46 м Носивост 6000 кг
Година 2019 Километража 799 м/ч Сила 231 кс
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Ножична платформа
Висина на подигање 10 м Носивост 2655 кг
Година 2018 Километража 2 м/ч Сила
Германија, Eltmann
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
155.000 €
Ротирачки телескопски натоварувач
Носивост 22000 кг
Година 2014 Километража 1937 м/ч Сила 175 кс
Германија, Eltmann
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Ножична платформа
Висина на подигање 10 м Носивост 450 кг
Година 2018 Километража 2 м/ч Сила
Германија, Eltmann
Контактирајте го продавачот
319.890 € Без ДДВ
Ротирачки телескопски натоварувач
Висина на подигање 46 м Носивост 6000 кг
Година 2019 Километража 799 м/ч Сила 231 кс
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ротирачки телескопски натоварувач
Година Километража 10 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Висина на подигање 28.6 м Дофат на стрела 21.9 м Носивост 454 кг
Година 2021 Километража Сила 4.08 кс
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ротирачки телескопски натоварувач
Висина на подигање 20.8 м Носивост 6000 кг
Година 2021 Километража 10 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Контактирајте го продавачот
23.900 € Без ДДВ
Подигнувачка платформа со јарбол
Висина на подигање 11.2 м Носивост 200 кг
Година 2020 Километража 135 м/ч Сила
Германија, Twist
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ротирачки телескопски натоварувач
Висина на подигање 30 м Носивост 6000 кг
Година 2020 Километража 5 м/ч Сила 204 кс
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
134.890 € Без ДДВ
Ротирачки телескопски натоварувач
Година 2018 Километража 1093 м/ч Сила 136 кс
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
134.890 € Без ДДВ
Ротирачки телескопски натоварувач
Висина на подигање 25 м Носивост 5000 кг
Година 2018 Километража 1093 м/ч Сила 136 кс
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
129.890 € Без ДДВ
Ротирачки телескопски натоварувач
Висина на подигање 21 м Носивост 5000 кг
Година 2018 Километража 1308 м/ч Сила 136 кс
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ротирачки телескопски натоварувач
Висина на подигање 30 м Носивост 6000 кг
Година 2020 Километража Сила
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга градежна машина
Година 2014-01-01 Километража Сила
Германија, Sittensen
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Претплати се