Филтри -

Градежни машини MAGIRUS-DEUTZ

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини MAGIRUS-DEUTZ: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Носивост 15410 кг
Година 1981-08-26 Километража 323000 км Сила 256 кс
Белгија, MONT (Houffalize)
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Полуприколка мешалка за бетон
Година 2004 Километража Сила
Германија, Sulzemoos
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
47.500 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 1981-01-01 Километража Сила
Холандија, Steenwijk
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 1959-01-01 Километража Сила
Холандија, Steenwijk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 1969-01-01 Километража 1600 км Сила
Холандија, Barneveld
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се