Филтри -

Градежни машини MAGIRUS

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини MAGIRUS: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
99.000 €
Автодигалка
Година 1964-01 Километража 52791 км Сила 250 кс
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
7.300 € Без ДДВ
Железничка опрема
Година 10/1971 Километража 32180 км Сила
Франција, Neuville-Saint-Amand
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
99.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 1530 кг
Година 1964 Километража 52791 км Сила 250 кс
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
18.900 €
Автодигалка
Модел EFFER 39.000 BL 3 S
Година 1990-08 Километража 123562 км Сила 256 кс
Германија, Heeslingen-Boitzen
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се