Филтри -

Градежни машини MAEDA од Европа

Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини MAEDA: 28 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
58.000 € Без ДДВ
Мини кран
Висина на подигање 16 м Дофат на стрела 16.8 м Носивост 3830 кг
Година 2013 Километража Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини кран
Година 01/2014 Километража 1089 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини кран
Висина на подигање 5.45 м
Година 01/2018 Километража 398 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини кран
Година 01/2015 Километража 1315 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини кран
Година 01/2015 Километража 593 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини кран
Година 01/2008 Километража 2485 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини кран
Година 01/2007 Километража 2200 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
50.000 € Без ДДВ
Мини кран
Година 01/2017 Километража 475 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
42.000 € Без ДДВ
Мини кран
Година 01/2016 Километража 636 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Мини кран
Носивост 4900 кг
Година 01/2008 Километража 1882 м/ч Сила
Холандија, Almelo
кран гасеничар MAEDA MC305
1
Контактирајте го продавачот
аукција 56.431 €
Кран гасеничар
Година 2014 Километража 25 м/ч Сила
Данска, Slagelse
Контактирајте го продавачот
34.000 € Без ДДВ
Мини кран
Висина на подигање 8.7 м Носивост 2.82 кг Капацитет на крајот на стрелата 2.82 т
Година 2007 Километража 2100 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Мини кран
Висина на подигање 8 м Капацитет на крајот на стрелата 1500 т
Година 2008 Километража Сила
Германија, Aresing
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Кран гасеничар
Носивост 4900 кг
Година 01/2008 Километража 1882 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Висина на подигање 16.8 м Носивост 3830 кг
Година 01/2014 Километража 1 км Сила
Холандија, Andelst
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Претплати се