Филтри -

Градежни машини MAEDA

Резултати од пребарување: 60 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини MAEDA: 60 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
53.500 € Без ДДВ
Мини кран
Носивост 4900 кг
Година 01/2008 Километража 1882 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
53.500 € Без ДДВ
Кран гасеничар
Носивост 4900 кг
Година 01/2008 Километража 1882 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Мини кран
Година 01/2005 Километража 1607 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Кран гасеничар
Година 01/2005 Километража 1607 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Мини кран
Година 01/2009 Километража 610 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Кран гасеничар
Година 01/2009 Километража 610 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
36.500 € Без ДДВ
Кран гасеничар
Година 01/2008 Километража 1990 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
36.500 € Без ДДВ
Мини кран
Година 01/2008 Километража 1990 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
33.000 € Без ДДВ
Мини кран
Година 01/2006 Километража 1409 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
33.000 € Без ДДВ
Кран гасеничар
Година 01/2006 Километража 1409 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Мини кран
Година 01/2001 Километража 1868 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Кран гасеничар
Година 01/2001 Километража 1868 м/ч Сила
Холандија, Almelo
нови мини кран MAEDA LC 785B
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини кран
Година нов Километража Сила
Украина, Одесская обл
Контактирајте го продавачот
28.750 € Без ДДВ
Мини кран
Година 01/2011 Километража 486 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
28.750 € Без ДДВ
Кран гасеничар
Година 01/2011 Километража 486 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 60 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се