Филтри -

Градежни машини MACAO од Европа

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини MACAO: 15 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Евро Euro 3 Носивост 1500 кг Брзина 40 км/ч
Година 2019 Километража Сила 60 кс
Романија, BAIA MARE
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Евро Euro 3 Носивост 3000 кг Брзина 40 км/ч
Година 2021 Километража Сила 110 кс
Романија, BAIA MARE
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
4.800 €
Мини багер
Година 04/2020 Километража Сила 12 кс
Романија, BAIA MARE
нови мини багер MACAO CT 30 нови мини багер MACAO CT 30
2
Контактирајте го продавачот
17.700 €
Мини багер
Година 2021 Километража Сила 25 kW
Романија, BAIA MARE
Контактирајте го продавачот
15.700 €
Мини багер
Година 2021 Километража Сила 22.1 kW
Романија, BAIA MARE
Контактирајте го продавачот
59.000 €
Грејдер
Евро Euro 3 Брзина 45 км/ч
Година 03/2020 Километража Сила 120 кс
Романија, BAIA MARE
нови мини багер MACAO CT 60
1
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Мини багер
Година 07/2021 Километража Сила 36 kW
Романија, BAIA MARE
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Носивост 2500 кг Брзина 40 км/ч
Година 2019 Километража Сила 98 кс
Романија, BAIA MARE
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Евро Euro 3 Носивост 1200 кг Брзина 40 км/ч
Година 2019 Километража Сила 69 кс
Романија, BAIA MARE
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Евро Euro 3 Носивост 1850 кг Брзина 40 км/ч
Година 2019 Километража Сила 65 кс
Романија, BAIA MARE
Контактирајте го продавачот
44.000 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Брзина 40 км/ч
Година 2021 Километража Сила 105 кс
Романија, BAIA MARE
нови мини багер MACAO CT22 нови мини багер MACAO CT22 нови мини багер MACAO CT22
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
13.100 € Без ДДВ
Мини багер
Година 04/2020 Километража Сила 20 kW
Романија, BAIA MARE
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Мини багер
Година 2021 Километража Сила 25 кс
Романија, BAIA MARE
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Телескопски натоварувач на тркала
Носивост 2500 кг
Година 2021 Километража Сила 100 кс
Романија, BAIA MARE
нови вибрационен валјак за земја MACAO XC140R нови вибрационен валјак за земја MACAO XC140R нови вибрационен валјак за земја MACAO XC140R
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 03/2020 Километража Сила 140 кс
Романија, BAIA MARE
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се