Филтри -

Градежни машини MAATS-LIEBHERR

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини MAATS-LIEBHERR: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
225.000 € Без ДДВ
Машина за положување цевки
Носивост 24000 кг
Година 2014 Километража 2340 м/ч Сила 90 kW
Холандија, GOOR
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се