Филтри -

Градежни машини Locatelli од Италија

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

14 огласа: Градежни машини Locatelli од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Модел GRIL 8300T Дофаќач 25.5 м Носивост 30000 кг
Година 2008 Километража Сила
Италија, Desenzano del Garda (BS)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 29.5 м Носивост 35000 кг
Година 2008 Километража Сила
Италија, Desenzano del Garda (BS)
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 32.3 м Носивост 60000 кг
Година 2008 Километража Сила
Италија, Desenzano del Garda (BS)
автодигалка Locatelli 8400T 8500T 8600T автодигалка Locatelli 8400T 8500T 8600T автодигалка Locatelli 8400T 8500T 8600T
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2008 Километража Сила
Италија, Udine -UD
нови автодигалка Locatelli GRIL 33.30 нови автодигалка Locatelli GRIL 33.30
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 27.5 м Дофат на стрела 25.5 м Носивост 30000 кг Брзина 37 км/ч
Година Километража Сила
Италија, San Paolo BS
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 44.4 м Дофат на стрела 40.5 м Носивост 80000 кг Брзина 26 км/ч
Година Километража Сила
Италија, San Paolo BS
нови автодигалка Locatelli GRIL 52.47 нови автодигалка Locatelli GRIL 52.47
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 32 м Носивост 52000 кг Брзина 37 км/ч
Година Километража Сила
Италија, San Paolo BS
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 37.2 м Носивост 50000 кг Брзина 36 км/ч
Година Километража Сила
Италија, San Paolo BS
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 32.3 м Носивост 65000 кг Брзина 26 км/ч
Година Километража Сила
Италија, San Paolo BS
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 32 м Носивост 45000 кг Брзина 37 км/ч
Година Километража Сила
Италија, San Paolo BS
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 20 м Носивост 12500 кг Брзина 38 км/ч
Година Километража Сила
Италија, San Paolo BS
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 32.1 м Носивост 35000 кг
Година Километража Сила
Италија, San Paolo BS
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 37.2 м Носивост 50000 кг
Година Километража Сила
Италија, San Paolo BS
Контактирајте го продавачот
65.500 €
Автодигалка
Година 2004 Километража 1296 м/ч Сила
Италија, Rome
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се