Филтри -

Градежни машини Locatelli

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

26 огласа: Градежни машини Locatelli

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 32 м Носивост 35000 кг
Година 1996 Километража Сила
Италија, Desenzano del Garda (BS)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 32 м Носивост 40000 кг
Година 2002 Километража Сила
Италија, Desenzano del Garda (BS)
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража 1531 м/ч Сила
Холандија, Bosschenhoofd
автодигалка Locatelli GRIL 822
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 24.5 м Носивост 20000 кг
Година 1991 Километража 14525 м/ч Сила
Франција, CHANDAI
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Висина на подигање 32 м Дофат на стрела 32 м
Година 07/1993 Километража Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 29.5 м Носивост 35000 кг
Година 2008 Километража Сила
Италија, Desenzano del Garda (BS)
автодигалка Locatelli GRIL820
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 19 м
Година 2002 Километража Сила
Италија, Udine -UD
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2012 Километража Сила
Италија, San Giorgio di Mantova (MN)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 1990 Километража Сила
Италија, San Giorgio di Mantova (MN)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 20000 кг
Година 2004 Километража 2449 м/ч Сила
Чехија, Úžice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Модел LOCATELLI GRIL 8500 Висина на подигање 32 м Носивост 45000 кг
Година 2006 Километража 4700 м/ч Сила
Италија, San Giorgio di Mantova (MN)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Модел LOCATELLI GRIL 8500 Висина на подигање 32 м Носивост 45000 кг
Година 2006 Километража 5300 м/ч Сила
Италија, San Giorgio di Mantova (MN)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Модел LOCATELLI 830C Висина на подигање 25 м Носивост 30000 кг
Година 2008 Километража 1732 м/ч Сила
Италија, San Giorgio di Mantova (MN)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 37 м Носивост 50000 кг Капацитет на крајот на стрелата 50 т Брзина 29 км/ч
Година 2010 Километража Сила
Италија, San Paolo BS
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 50000 кг
Година 2010 Километража Сила
Италија, San Paolo BS
нови автодигалка Locatelli GRIL 33.30 нови автодигалка Locatelli GRIL 33.30
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 27.5 м Дофат на стрела 25.5 м Носивост 30000 кг Брзина 37 км/ч
Година Километража Сила
Италија, San Paolo BS
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 44.4 м Дофат на стрела 40.5 м Носивост 80000 кг Брзина 26 км/ч
Година Километража Сила
Италија, San Paolo BS
нови автодигалка Locatelli GRIL 52.47 нови автодигалка Locatelli GRIL 52.47
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 32 м Носивост 52000 кг Брзина 37 км/ч
Година Километража Сила
Италија, San Paolo BS
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 32.3 м Носивост 65000 кг Брзина 26 км/ч
Година Километража Сила
Италија, San Paolo BS
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 32 м Носивост 45000 кг Брзина 37 км/ч
Година Километража Сила
Италија, San Paolo BS
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 37.2 м Носивост 50000 кг Брзина 36 км/ч
Година Километража Сила
Италија, San Paolo BS
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 20 м Носивост 12500 кг Брзина 38 км/ч
Година Километража Сила
Италија, San Paolo BS
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 32.1 м Носивост 35000 кг
Година Километража Сила
Италија, San Paolo BS
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 37.2 м Носивост 50000 кг
Година Километража Сила
Италија, San Paolo BS
Контактирајте го продавачот
65.000 €
Автодигалка
Година 2004 Километража 1296 м/ч Сила
Италија, Rome
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се