Филтри -

Градежни машини LiuGong од Украина

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Градежни машини LiuGong од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови натоварувач со тркала LiuGong 835Н
1
Контактирајте го продавачот
64.000 US$ EUR ≈ 59.020 €
Натоварувач со тркала
Носивост 3800 кг Брзина 35 км/ч
Година 2022 Километража Сила
Украина, Kyiv

Other makes in the section "Градежни машини од Украина"

Контактирајте го продавачот
135.000 € Со вклучен ДДВ
Багер гасеничар
Година 2018 Километража 4600 м/ч Сила
Украина, Chernivtsi
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
асфалт павер со тркала ABG Titan 273 асфалт павер со тркала ABG Titan 273 асфалт павер со тркала ABG Titan 273
3
Контактирајте го продавачот
25.500 € Со вклучен ДДВ
Асфалт павер со тркала
Година 2001 Километража 13000 м/ч Сила
Украина, Lviv
кула кран Liebherr 71EC
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 43 м Дофат на стрела 45 м Носивост 6000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1.3 т
Година 1997 Километража Сила
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 39 м Дофат на стрела 45 м Носивост 5000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1 т
Година 2006 Километража Сила
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
43.000 € Со вклучен ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2006 Километража 8300 м/ч Сила
Украина, Lviv
валјак за асфалт Hamm HD12 VV
1
Контактирајте го продавачот
15.500 € Со вклучен ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2014 Километража 1300 м/ч Сила
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
50.900 US$ EUR ≈ 46.940 €
Багер гасеничар
Година 2005 Километража 14500 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Евро Euro 3 Носивост 3678 кг Брзина 40 км/ч
Година 2024 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Носивост 12300 кг
Година 2024 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 2024 Километража Сила
Украина
машина за набивање столбови Gayk HRE 1000
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 2024 Километража Сила
Украина
нови машина за набивање столбови Gayk HRE 3000 нови машина за набивање столбови Gayk HRE 3000
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 2024 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
49.800 US$ EUR ≈ 45.920 €
Натоварувач со тркала
Носивост 13400 кг Висина за истовар 2.4 м Капацитет на лопата 3.7 м³
Година 1998 Километража 16200 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
79.000 US$ EUR ≈ 72.850 €
Натоварувач со тркала
Носивост 23000 кг Висина за истовар 4.26 м Капацитет на лопата 10.5 м³
Година 2007 Километража 16500 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
27.900 €
Натоварувач со тркала
Носивост 10200 кг Висина за истовар 2810 м Капацитет на лопата 3.6 м³
Година 1998 Километража 21000 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
68.900 € Со вклучен ДДВ
Натоварувач со тркала
Носивост 23500 кг Висина за истовар 4.62 м Капацитет на лопата 6.5 м³
Година 2003 Километража 21800 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2023 Километража Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Носивост 12300 кг
Година 2024 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Евро Euro 3 Носивост 3678 кг Брзина 39 км/ч
Година 2024 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Евро Euro 3 Носивост 4580 кг Брзина 40 км/ч
Година 2024 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Евро Euro 5
Година 2024 Километража Сила
Украина
нови машина за набивање столбови Gayk HRE 3000
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 2024 Километража Сила
Украина
нови машина за набивање столбови Turchi 260S нови машина за набивање столбови Turchi 260S нови машина за набивање столбови Turchi 260S
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 2024 Километража Сила
Украина
нови машина за набивање столбови Gayk HRE 1000
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 2024 Километража Сила
Украина
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се