Филтри -

Градежни машини LiuGong од Романија

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

15 огласа: Градежни машини LiuGong од Романија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
нови багер гасеничар LiuGong 936E
1
Контактирајте го продавачот
149.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 5
Година 08/2022 Километража 80 м/ч Сила
Романија, ILFOV
нови компактор LiuGong 6616E
1
Контактирајте го продавачот
69.999 € Без ДДВ
Компактор
Година 01/2022 Километража 5 м/ч Сила
Романија, ILFOV
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови компактор LiuGong 6616E
1
Контактирајте го продавачот
69.999 € Без ДДВ
Компактор
Година 01/2022 Километража 5 м/ч Сила
Романија, ILFOV
Контактирајте го продавачот
79.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 5
Година 03/2020 Километража 1600 м/ч Сила
Романија, ILFOV
Контактирајте го продавачот
115.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Брзина 38 км/ч
Година 2021 Километража 22 м/ч Сила
Романија, ILFOV
Контактирајте го продавачот
115.000 € Без ДДВ
Уривање багер
Евро Euro 5 Висина на подигање 7 м Дофат на стрела 10 м
Година 02/2022 Километража 1200 м/ч Сила
Романија, ILFOV
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Мини багер
Година 2021 Километража 1800 м/ч Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
24.000 €
Мини натоварувач
Година 2020 Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
48.000 €
Грејдер
Година 2011 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
42.000 €
Натоварувач со тркала
Година 2010 Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
33.900 €
Мини багер
Година 2023 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Мини багер
Година 2021 Километража 1700 м/ч Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
84.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 5 Носивост 27500 кг
Година 04/2021 Километража 1200 м/ч Сила
Романија, ILFOV
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2022 Километража 6 м/ч Сила
Романија, ILFOV
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2022 Километража 4 м/ч Сила
Романија, ILFOV
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи