Филтри -

Градежни машини LiuGong од Полска

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

2 огласа: Градежни машини LiuGong од Полска

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
19.980 € PLN 85.000 PLN
Мини багер
Година 2021 Километража 28 м/ч Сила
Полска, Wadowice
Контактирајте го продавачот
21.390 € PLN 91.000 PLN
Мини багер
Година 2022 Километража 223 м/ч Сила
Полска, Grodków

Други марки во делот "Градежни машини од Полска"

Контактирајте го продавачот
6.557 € PLN 27.900 PLN
Мини багер
Евро Euro 5
Година 04/2024 Километража Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел E290PX Висина на подигање 29 м Дофат на стрела 15.6 м Носивост 220 кг
Година 2012 Километража Сила
Полска, Mikołów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел TBR 220 Дофат на стрела 16.4 м Носивост 230 кг
Година 2014 Километража 53800 км Сила
Полска, Mikołów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за сечење асфалт
Година 06/2024 Километража Сила
Полска, 35-105 Rzeszów
Контактирајте го продавачот
3.740 € Без ДДВ
Машина за рециклирање на асфалт
Година 01/2024 Километража Сила
Полска, 35-105 Rzeszów
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
30.550 € PLN 130.000 PLN
Багер на тркала
Година 2003 Километража Сила
Полска, Tymowa
Контактирајте го продавачот
39.950 € PLN 170.000 PLN
Багер на тркала
Година 2003 Километража 17992 м/ч Сила
Полска, Tymowa
Контактирајте го продавачот
23.970 € PLN 102.000 PLN
Булдожер
Година 1998 Километража Сила
Полска, Tymowa
Контактирајте го продавачот
36.430 € PLN 155.000 PLN
Багер гасеничар
Година 2006 Километража Сила
Полска, Tymowa
Контактирајте го продавачот
30.550 € PLN 130.000 PLN
Багер-натоварувач
Година 2012 Километража Сила
Полска, Tymowa
Контактирајте го продавачот
116.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2019 Километража 3704 м/ч Сила
Полска, Brzeziny
Контактирајте го продавачот
32.500 €
Багер-натоварувач
Година 2006 Километража 8624 м/ч Сила
Полска, Sochaczew
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел P260B Висина на подигање 26 м Дофат на стрела 17.3 м Носивост 230 кг
Година 2013 Километража Сила
Полска, Mikołów
Контактирајте го продавачот
155.000 € Без ДДВ
Булдожер
Година 06/2018 Километража 2466 м/ч Сила
Полска, Kalinówka
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел MT 202 Дофат на стрела 9.5 м Носивост 200 кг
Година 2013 Километража 92537 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел Scorpion 1812 Дофат на стрела 12 м Носивост 200 кг
Година 2017 Километража 35610 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел 17/2/7 (8,5) HQ Дофат на стрела 8.5 м Носивост 200 кг
Година Километража 31727 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 13 м Носивост 565 кг
Година 2012 Километража 2100 м/ч Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Дофат на стрела 12.6 м Носивост 200 кг
Година 2008 Километража Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подигнувачка платформа со јарбол
Висина на подигање 9 м Носивост 200 кг
Година Километража 637 м/ч Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Дофат на стрела 7 м Носивост 200 кг
Година 2008 Километража Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Носивост 320 кг
Година 2017 Километража Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 7.9 м Носивост 454 кг
Година 2019 Километража 76 м/ч Сила
Полска, Rzeszów
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи