Филтри -

Градежни машини LiuGong од Кина

Резултати од пребарување: 167 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

167 огласа: Градежни машини LiuGong од Кина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
17.100 US$ EUR ≈ 16.240 €
Натоварувач со тркала
Евро Euro 3 Носивост 6000 кг
Година 2020 Километража Сила
Кина, Hefei Anhui
Контактирајте го продавачот
25.800 US$ EUR ≈ 24.500 €
Натоварувач со тркала
Евро Euro 3 Носивост 17700 кг Брзина 6.7 км/ч
Година 05/2022 Километража 800 м/ч Сила
Кина, Minhang District, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година 07/2017 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година 07/2017 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
25.800 US$ EUR ≈ 24.500 €
Багер гасеничар
Евро Euro 4 Носивост 4000 кг
Година 2018 Километража 3358 м/ч Сила
Кина, Hefei City, Anhui Province
Контактирајте го продавачот
19.055 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2023 Километража 1 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
20.579 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Носивост 5500 кг
Година 2022 Километража 256 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
23.000 US$ EUR ≈ 21.840 €
Натоварувач со тркала
Носивост 5000 кг
Година 2022 Километража 300 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 11.400 €
Натоварувач со тркала
Евро Euro 3 Носивост 3000 кг Брзина 15 км/ч
Година 07/2022 Километража 200 км Сила
Кина
натоварувач со тркала LiuGong натоварувач со тркала LiuGong натоварувач со тркала LiuGong
3
Контактирајте го продавачот
18.000 US$ EUR ≈ 17.090 €
Натоварувач со тркала
Евро Euro 4
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 03/2020 Километража Сила
Кина, Shanghai
натоварувач со тркала LiuGong 856H натоварувач со тркала LiuGong 856H натоварувач со тркала LiuGong 856H
3
Контактирајте го продавачот
25.600 US$ EUR ≈ 24.310 €
Натоварувач со тркала
Евро Euro 3 Носивост 5000 кг
Година 2021 Километража 2500 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
23.500 US$ EUR ≈ 22.320 €
Натоварувач со тркала
Носивост 5000 кг
Година 2022 Километража 302 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
21.000 US$ EUR ≈ 19.940 €
Натоварувач со тркала
Година 2022 Километража 400 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
23.500 US$ EUR ≈ 22.320 €
Натоварувач со тркала
Година 2022 Километража 200 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
22.400 US$ EUR ≈ 21.270 €
Натоварувач со тркала
Носивост 5000 кг Брзина 37 км/ч
Година 2022 Километража 322 м/ч Сила
Кина, Hefei City, Anhui Province
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Компактор
Година 2020 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Носивост 5000 кг
Година 2019 Километража 600 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
29.000 US$ EUR ≈ 27.540 €
Багер гасеничар
Година 03/2019 Километража 1200 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
40.000 US$ EUR ≈ 37.990 €
Багер гасеничар
Година 07/2019 Километража 2003 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
26.500 €
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
12.500 US$ EUR ≈ 11.870 €
Мини натоварувач
Носивост 1000 кг Брзина 12.1 км/ч
Година 03/2019 Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Hanghzou, Zhejiang
Контактирајте го продавачот
26.000 €
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Кина, Minhang District
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 167 огласа
Прикажи
Претплати се