Филтри -

Градежни машини Linde

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

1 оглас: Градежни машини Linde

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Друга градежна машина
Година Километража 4474 м/ч Сила
Германија, Sittensen

Други марки во делот "Градежни машини"

Контактирајте го продавачот
53.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 5
Година 2021 Километража Сила
Северна Македонија, Скопје
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 5
Година 2023 Километража Сила
Северна Македонија, Скопје
Контактирајте го продавачот
430.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел Liebherr LTM 1160/2 Висина на подигање 160000 м Носивост 160000 кг
Година 01/2003 Километража 41203 км Сила
Северна Македонија, Skopje
товарач гасеничар Caterpillar 963
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
багер гасеничар Komatsu PC400LC-5
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
багер гасеничар Komatsu PC450LC-6K
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
Контактирајте го продавачот
25.950 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година Километража 1060 м/ч Сила
Холандија, Wijhe
Контактирајте го продавачот
42.670 € PLN 183.000 PLN
Натоварувач со тркала
Година 2018 Километража 2518 м/ч Сила
Полска, Sulechow
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година Километража 2 м/ч Сила
Холандија, Wijhe
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 € Без ДДВ
Ножична платформа
Година Километража 239 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
натоварувач со тркала Volvo L 35 G натоварувач со тркала Volvo L 35 G натоварувач со тркала Volvo L 35 G
3
Контактирајте го продавачот
22.950 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година Километража 3850 м/ч Сила
Холандија, Wijhe
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга градежна машина
Година Километража Сила
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Контактирајте го продавачот
13.770 € CZK 350.000 CZK
Машина за обележување на патишта
Година 2019 Километража 40 м/ч Сила
Чехија
натоварувач со тркала Volvo L 30gs new
1
Контактирајте го продавачот
62.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Холандија, Wijhe
Контактирајте го продавачот
18.000 US$ EUR ≈ 16.590 €
Багер гасеничар
Носивост 12200 кг
Година 2016 Километража 2000 м/ч Сила
Малезија, Kuching
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Филипини, Bacoor
Контактирајте го продавачот
79.000 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2020 Километража 4370 м/ч Сила
Германија, Alsfeld
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 19063 кг
Година 2016-11-28 Километража 152000 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 15.7 м
Година Километража 52000 км Сила
Германија, Massing-Oberdietfurt
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Година Километража Сила
Германија, Massing-Oberdietfurt
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Канцелариски контејнер
Година 06/2024 Километража Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Канцелариски контејнер
Година 06/2024 Километража Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година Километража Сила
Турција
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи