Филтри -

Градежни машини Liebherr од Унгарија

Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

30 огласа: Градежни машини Liebherr од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
122.900 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 04/2019 Километража 5771 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
25.500 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 1994 Километража Сила
Унгарија, Kunszentmiklós
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5 Марка на кран Liebherr Модел LTM-1070-4.2 Дофат на стрела 50 м
Година 2012 Километража 18904 км Сила
Унгарија, DUNAKESZI
Контактирајте го продавачот
1.200.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел LTM 1500-8.1 Дофат на стрела 84 м Дофаќач 91 м
Година 2008 Километража 30453 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
900.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Дофат на стрела 60 м
Година 2008 Километража 103000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
66.805 €
Натоварувач со тркала
Година 2010 Километража 9526 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
45.800 € PLN 197.200 PLN
Багер гасеничар
Година 2005 Километража 7939 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
13.800 € Без ДДВ
Багер на тркала
Евро Euro 1
Година 1996 Километража 17048 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
199.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 2 Марка на кран Liebherr Модел LTM 1060/2 Висина на подигање 58 м Дофат на стрела 42 м Брзина 70 км/ч
Година 2001 Километража 114915 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 1
Година 2008 Километража 12929 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
235.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 3 Марка на кран Liebherr Модел LTM1070-4.1 Висина на подигање 50 м Дофат на стрела 50 м Носивост 70000 кг
Година 2005 Километража 119892 км Сила
Унгарија, Felsőzsolca
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дреглајн
Година 06/2020 Километража 4932 м/ч Сила
Унгарија, Muhi
автодигалка Liebherr LTM 1030 автодигалка Liebherr LTM 1030 автодигалка Liebherr LTM 1030
3
Контактирајте го продавачот
58.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 1 Марка на кран Liebherr Модел LTM1030/1 Висина на подигање 26 м Носивост 26000 кг
Година 1996 Километража 16500 м/ч Сила
Унгарија, Nagykanizsa
Контактирајте го продавачот
66.750 € HUF 26.000.000 HUF
Автодигалка
Евро Euro 3 Марка на кран Liebherr Модел 10.50 Висина на подигање 38 м Дофат на стрела 38 м Дофаќач 16 м Носивост 50000 кг Капацитет на крајот на стрелата 50 т Брзина 70 км/ч
Година Километража Сила
Унгарија, Nyiregyhaza
Контактирајте го продавачот
135.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 3 Марка на кран Liebherr Модел LTM1030 Дофат на стрела 30 м Носивост 30000 кг
Година 2001 Километража 85740 км Сила
Унгарија, Felsőzsolca
Контактирајте го продавачот
350.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 3 Марка на кран Liebherr Модел LTM1090-4.1 Дофат на стрела 50 м Дофаќач 19 м Носивост 90000 кг
Година 2005 Километража 75200 км Сила
Унгарија, Felsőzsolca
автодигалка Liebherr LTM1055-3.1 автодигалка Liebherr LTM1055-3.1 автодигалка Liebherr LTM1055-3.1
3
Контактирајте го продавачот
250.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 3 Марка на кран Liebherr Модел LTM1055-3.1 Дофат на стрела 40 м Носивост 55000 кг
Година 2007 Километража 71150 км Сила
Унгарија, Felsőzsolca
Контактирајте го продавачот
920.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел LTM 1160-5.2 Дофат на стрела 62 м
Година 07/2018 Километража 25000 км Сила
Унгарија
Контактирајте го продавачот
41.900 € Без ДДВ
Товарач гасеничар
Година 2007 Километража 3553 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
51.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 1996 Километража 33000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 1995 Километража Сила
Унгарија, Gyor, Győr-Moson-Sopron
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер со предниот лопата
Година 2015 Километража Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
47.490 € HUF 18.500.000 HUF
Булдожер
Година 2005 Километража 7 м/ч Сила
Унгарија, Kecskemet
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 42.6 м Дофат на стрела 50 м Носивост 8000 кг Капацитет на крајот на стрелата 2 т
Година 1990 Километража Сила
Унгарија, DUNAKESZI
Контактирајте го продавачот
34.660 € HUF 13.500.000 HUF
Багер гасеничар
Година 2008 Километража 10 м/ч Сила
Унгарија, Kecskemet
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Претплати се