Филтри -

Градежни машини Liebherr од Украина

Резултати од пребарување: 59 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

59 огласа: Градежни машини Liebherr од Украина

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 36 м Дофат на стрела 45 м Носивост 5600 кг Капацитет на крајот на стрелата 1.5 т
Година 1994 Километража Сила
Украина, Kyiv
кула кран Liebherr 112EC-H
1
Контактирајте го продавачот
2.205 € / месец
Кула кран
Дофат на стрела 55 м Носивост 8000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1.55 т
Година Километража Сила
Украина, Kyiv
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
кула кран Liebherr 63K кула кран Liebherr 63K
2
Контактирајте го продавачот
1.323 € / месец
Кула кран
Висина на подигање 32 м Дофат на стрела 43 м Носивост 6000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1.15 т
Година Километража Сила
Украина, Kyiv
кула кран Liebherr 71EC
1
Контактирајте го продавачот
1.544 € / месец
Кула кран
Висина на подигање 40.3 м Дофат на стрела 45 м Носивост 5600 кг Капацитет на крајот на стрелата 1.5 т
Година Километража Сила
Украина, Kyiv
кула кран Liebherr 140HC
1
Контактирајте го продавачот
2.205 € / месец
Кула кран
Дофат на стрела 55 м Носивост 8000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1.7 т
Година Километража Сила
Украина, Kyiv
кула кран Liebherr 154EC-H6 Litronic кула кран Liebherr 154EC-H6 Litronic кула кран Liebherr 154EC-H6 Litronic
3
Контактирајте го продавачот
2.205 € / месец
Кула кран
Дофат на стрела 60 м Носивост 6000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1.92 т
Година Километража Сила
Украина, Kyiv
автодигалка Liebherr LTM1050
1
Контактирајте го продавачот
507 € / смена
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел LTM1050 Висина на подигање 53 м Дофат на стрела 38 м Дофаќач 15 м Носивост 50000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1.1 т
Година Километража Сила
Украина, Kyiv
кула кран Liebherr 112EC-H
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 18.55 м Дофат на стрела 55 м Носивост 8000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1.55 т
Година 1993 Километража Сила
Украина, Kyiv
кула кран Liebherr 180EC-H10 Litronic кула кран Liebherr 180EC-H10 Litronic кула кран Liebherr 180EC-H10 Litronic
3
Контактирајте го продавачот
3.528 € / месец UAH 520 UAH
Кула кран
Дофат на стрела 60 м Носивост 10000 кг Капацитет на крајот на стрелата 2.65 т
Година Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
45.830 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2008 Километража 10985 м/ч Сила
Украина, Пустомитівський район, с. Пасіки-Зубрицькі
Контактирајте го продавачот
49.100 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2008 Километража 12000 м/ч Сила
Украина, Пустомитівський район, с. Пасіки-Зубрицькі
кула кран Liebherr 120 НС
1
Контактирајте го продавачот
77.000 € Со вклучен ДДВ
Кула кран
Дофат на стрела 50 м
Година 1986 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
95.000 € Со вклучен ДДВ
Кула кран
Дофат на стрела 55 м Носивост 8000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1.55 т
Година 1993 Километража Сила
Украина, Kyiv
кула кран Liebherr 140 НС кула кран Liebherr 140 НС
2
Контактирајте го продавачот
82.000 € Со вклучен ДДВ
Кула кран
Дофат на стрела 55 м Носивост 8000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1.7 т
Година 1987 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
95.000 € Со вклучен ДДВ
Кула кран
Дофат на стрела 60 м Носивост 10000 кг Капацитет на крајот на стрелата 2.4 т
Година 1990 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
13 € / час
Кула кран
Висина на подигање 181 м Дофат на стрела 60 м Носивост 10000 кг Капацитет на крајот на стрелата 2.4 т
Година 1995 Километража Сила
Украина, Kyiv
кула кран Liebherr 63 K
1
Контактирајте го продавачот
55.000 € Со вклучен ДДВ
Кула кран
Година 1990 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
90.000 € Со вклучен ДДВ
Кула кран
Дофат на стрела 50 м Носивост 6000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1.5 т
Година 1995 Километража Сила
Украина, Kyiv
кула кран Liebherr 71 EC кула кран Liebherr 71 EC
2
Контактирајте го продавачот
49.500 € Со вклучен ДДВ
Кула кран
Носивост 5600 кг
Година Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
122.000 € Со вклучен ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 2021 Километража 88509 км Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
59.900 € Без ДДВ
Булдожер
Година 2000 Километража 5623 м/ч Сила
Украина, Kyiv
кула кран Liebherr 71EC
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 43 м Дофат на стрела 45 м Носивост 6000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1.3 т
Година 1997 Километража Сила
Украина, Lviv
кула кран Liebherr 112 EC-H
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 40 м Дофат на стрела 55 м
Година 1994 Километража Сила
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 39 м Дофат на стрела 45 м Носивост 5000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1 т
Година 2006 Километража Сила
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
37.200 € Без ДДВ
Кула кран
Висина на подигање 23.1 м Дофат на стрела 43 м Носивост 6000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1.15 т
Година 1994 Километража Сила
Украина, Kyiv
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 59 огласа
Прикажи