Филтри -

Градежни машини Liebherr од Србија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

6 огласа: Градежни машини Liebherr од Србија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2010 Километража 3625 м/ч Сила
Србија, Simanovci
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел LTM 1250 Дофат на стрела 72 м
Година 2007 Километража 14555 м/ч Сила
Србија, Niš
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година 2018 Километража 10797 м/ч Сила
Србија, Simanovci
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер за манипулација на материјали
Година 2017 Километража 8385 м/ч Сила
Србија, Simanovci
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 3 Марка на кран Liebherr Модел LTM 1045-3.1 Висина на подигање 50 м Дофат на стрела 40 м Дофаќач 16 м Носивост 40000 кг Капацитет на крајот на стрелата 10 т Брзина 80 км/ч
Година 2005 Километража Сила
Србија, Zemun (Beograd)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2017 Километража 7676 м/ч Сила
Србија, Simanovci
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се