Филтри -

Градежни машини Liebherr од Словачка

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4 огласа: Градежни машини Liebherr од Словачка

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2007 Километража 19227 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година Километража 21879 км Сила
Словачка, Levice
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 34.5 м Дофат на стрела 45 м Капацитет на крајот на стрелата 1.3 т
Година 05/1992 Километража Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година Километража 12686 км Сила
Словачка, Levice
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се