Филтри -

Градежни машини Liebherr од Шведска

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

16 огласа: Градежни машини Liebherr од Шведска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
аукција аукција
Багер гасеничар
Година Километража 16777215 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
аукција 9.096 € SEK 106.000 SEK
Багер гасеничар
Година 2007 Километража 9577 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
аукција 6.092 € SEK 71.000 SEK
Багер на тркала
Година Километража 3700 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2013 Километража 12000 м/ч Сила
Шведска, Gothenburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година 2014 Километража 9000 м/ч Сила
Шведска, Göteborg, Västra Götalands Län
аукција 5.964 € SEK 69.500 SEK
Натоварувач со тркала
Година 2007 Километража 7963 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
220.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 3
Година 06/2005 Километража 74000 км Сила
Шведска, Balsta
автодигалка Liebherr LTM1130-5 автодигалка Liebherr LTM1130-5 автодигалка Liebherr LTM1130-5
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Liebherr
Година 06/2012 Километража 43000 км Сила
Шведска, Balsta
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел LTM1055 Висина на подигање 40 м Дофаќач 18 м
Година 2004 Километража 100000 км Сила
Шведска
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел LT Висина на подигање 58 м
Година 1990 Километража Сила
Шведска
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2017 Километража 7620 м/ч Сила
Шведска, Mjolby
RB Trading International
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2019 Километража 1728 м/ч Сила
Шведска, Mjolby
RB Trading International
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
335.000 €
Машина за набивање столбови
Евро Euro 3
Година 2008 Километража 8263 м/ч Сила
Шведска, Stockholm
Контактирајте го продавачот
40.240 € SEK 469.000 SEK
Кула кран
Висина на подигање 50 м
Година 1991 Километража Сила
Шведска, Västra Götaland
ATS Sweden AB
3 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
130.900 € SEK 1.525.000 SEK
Натоварувач со тркала
Година Километража 8200 м/ч Сила
Шведска, Bro
Контактирајте го продавачот
69.900 €
Булдожер
Година 2011 Километража 11000 м/ч Сила
Шведска, Arvika, Värmlands Län
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се