Филтри -

Градежни машини Liebherr од Швајцарија

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4 огласа: Градежни машини Liebherr од Швајцарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 1980 Километража 10789 м/ч Сила
Швајцарија, Lucens
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 1982 Километража 10709 м/ч Сила
Швајцарија, Valbroye
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Носивост 4500 кг
Година 1995-03-01 Километража 441 м/ч Сила
Швајцарија, Regensdorf
Контактирајте го продавачот
20.500 €
Товарач гасеничар
Година 2002 Километража 10688 м/ч Сила
Швајцарија, Zug
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се