Филтри -

Градежни машини Liebherr од Романија

Резултати од пребарување: 158 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

158 огласа: Градежни машини Liebherr од Романија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
48.000 €
Багер на тркала
Година 2009 Километража 8600 м/ч Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Натоварувач со тркала
Година 1992 Километража 11900 м/ч Сила
Романија, SALAJ
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 40000 кг Марка на кран Liebherr Модел LTM 1050 Висина на подигање 40 м Дофат на стрела 40 м Дофаќач 16 м
Година 1995 Километража Сила
Романија, Timişoara
Контактирајте го продавачот
14.999 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 1996 Километража 23713 м/ч Сила
Романија, Lugoj
Контактирајте го продавачот
14.999 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2008 Километража Сила
Романија, Lugoj
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2005 Километража 8500 м/ч Сила
Романија, Satu-Mare
Контактирајте го продавачот
90.000 € Без ДДВ
Багер со долга стрела
Година 04/2013 Километража 13100 м/ч Сила
Романија, Roman
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Романија, Maramures
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Романија, Seini
Контактирајте го продавачот
1.000 €
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Романија, Maramures
булдожер Liebherr PR 742 B 26 TON DOZER BULDOZER - DE INCHIRIAT
1
Контактирајте го продавачот
Булдожер
Година Километража Сила
Романија, Craiova
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел 1025 Висина на подигање 24 м Дофат на стрела 25 м Носивост 25000 кг
Година 1992 Километража 97000 км Сила
Романија, Chitila
Контактирајте го продавачот
119.900 €
Роторен багер
Година Километража 13000 м/ч Сила
Романија, Gataia, Jud. Timis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер за манипулација на материјали
Година 2012 Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
100 €
Булдожер
Година 2015 Километража Сила
Романија, Maramures
багер гасеничар Liebherr Piese din dezmembrare excavator Liebherr 912/904 багер гасеничар Liebherr Piese din dezmembrare excavator Liebherr 912/904
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Романија
SC LLD TRANS-PRIM GRUP SRL
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
105.000 €
Багер гасеничар
Година 2020 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
38.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година Километража Сила
Романија, Târgu Mureș
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година Километража Сила
Романија, Luduș
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 10/2012 Километража 15200 м/ч Сила
Романија, Târgu Mureș
Контактирајте го продавачот
37.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2008 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2005 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 158 огласа
Прикажи
Претплати се