Филтри -

Градежни машини Liebherr од Португалија

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

10 огласа: Градежни машини Liebherr од Португалија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
кран гасеничар Liebherr HS 843 HD кран гасеничар Liebherr HS 843 HD кран гасеничар Liebherr HS 843 HD
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 2004 Километража Сила
Португалија, Paio Pires, Seixal
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Натоварувач со тркала
Година 1997 Километража 16049 м/ч Сила
Португалија, Leiria, Portugal
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2013 Километража 94264 км Сила
Португалија, Leiria
кула кран Liebherr 60K кула кран Liebherr 60K
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Капацитет на крајот на стрелата 1.25 т
Година 1983 Километража Сила
Португалија, Guimarães
кула кран Liebherr 40K кула кран Liebherr 40K
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Дофат на стрела 36 м Капацитет на крајот на стрелата 925 т
Година 1985 Километража Сила
Португалија, Guimarães
Контактирајте го продавачот
90.000 €
Булдожер
Година 2008 Километража Сила
Португалија, Ramalhal
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел LTM 1060/2 Висина на подигање 42 м Дофат на стрела 42 м Дофаќач 42 м
Година 04/2002 Километража 127900 км Сила
Португалија, Carregal do Sal
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 1999 Километража 5166 м/ч Сила
Португалија, Alto do Vieiro
булдожер Liebherr PR 751 булдожер Liebherr PR 751 булдожер Liebherr PR 751
3
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Булдожер
Година 1987 Километража Сила
Португалија, Ramalhal
Контактирајте го продавачот
85.000 €
Булдожер
Година 2008 Километража Сила
Португалија, Ramalhal
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се