Филтри -

Градежни машини Liebherr од Полска

Резултати од пребарување: 298 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

298 огласа: Градежни машини Liebherr од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 2007 Километража Сила
Полска, Baćkowice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 2011 Километража Сила
Полска, Baćkowice
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер за манипулација на материјали
Година 2017 Километража Сила
Полска, Baćkowice
Контактирајте го продавачот
125.000 € Без ДДВ
Железнички багер
Година 2012 Километража 11600 м/ч Сила
Полска, Tarnobrzeg
Контактирајте го продавачот
79.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел LTM 1030/2 Висина на подигање 45 м Дофат на стрела 30 м Дофаќач 15 м
Година 1997 Километража 151000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
229.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел LTM 1090-4.1 Висина на подигање 50 м Дофат на стрела 50 м
Година 2004 Километража 43000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
389.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел LTM 1095-5.1 Висина на подигање 84 м Дофат на стрела 58 м Дофаќач 26 м
Година 2011 Километража 106000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
199.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел LTM 1055-3.2 Висина на подигање 56 м Дофат на стрела 40 м Дофаќач 16 м
Година 2008 Километража 151000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
86.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел LTM 1030/2 Висина на подигање 45 м Дофат на стрела 30 м Дофаќач 15 м
Година 2004 Километража 290000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
109.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел LTM 1030-2.1 Висина на подигање 45 м Дофат на стрела 30 м Дофаќач 15 м
Година 2008 Километража 156000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
69.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел LTM 1030/2 Висина на подигање 45 м Дофат на стрела 30 м Дофаќач 15 м
Година 1998 Километража 140000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
109.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел LTM 1045 Висина на подигање 50 м Дофат на стрела 34 м Дофаќач 16 м
Година 2003 Километража 234000 км Сила
Полска, Częstochowa
кула кран Liebherr 63K
1
Контактирајте го продавачот
23.000 €
Кула кран
Висина на подигање 30 м Дофат на стрела 43 м Носивост 6000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1100 т
Година 1989 Километража Сила
Полска, Wrocław
Контактирајте го продавачот
34.840 € PLN 150.000 PLN
Багер на тркала
Година 2005 Километража 14050 м/ч Сила
Полска, Nakło n/Notecią
Контактирајте го продавачот
8.300 €
Натоварувач со тркала
Година 1987 Километража 6908 м/ч Сила
Полска, Sicienko
Контактирајте го продавачот
250.000 €
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел LTM 1070 - 4.1 Висина на подигање 66 м Дофат на стрела 50 м Дофаќач 16 м
Година 2007 Километража Сила
Полска, Bogucin
Контактирајте го продавачот
265.000 €
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел Ltm1050-3.1 Висина на подигање 54 м Дофат на стрела 38 м Дофаќач 16 м
Година 2012 Километража 141015 км Сила
Полска, Bogucin
Контактирајте го продавачот
85.000 €
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел LTM 1040 Висина на подигање 30 м Дофат на стрела 38 м Дофаќач 8 м
Година 1997 Километража Сила
Полска, Bogucin
Контактирајте го продавачот
180.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел LTM 1090 Висина на подигање 52 м Дофат на стрела 71 м Дофаќач 19 м
Година 1999 Километража Сила
Полска, Bogucin
Контактирајте го продавачот
104.500 € PLN 450.000 PLN
Уривање багер
Година 2002 Километража 4600 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
104.500 € PLN 450.000 PLN
Булдожер
Година 2007 Километража 9768 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2015 Километража 8497 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел 1050-3.1 Висина на подигање 54 м Дофат на стрела 38 м Дофаќач 16 м Брзина 85 км/ч
Година 2008 Километража 78000 км Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Евро Euro 4 Брзина 40 км/ч
Година 2016 Километража 5839 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2018 Километража 4368 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 298 огласа
Прикажи
Претплати се