Филтри -

Градежни машини Liebherr од Арапските Емирати

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Градежни машини Liebherr од Арапските Емирати

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автодигалка Liebherr LTM 1070 - 4.2 (Damaged) автодигалка Liebherr LTM 1070 - 4.2 (Damaged) автодигалка Liebherr LTM 1070 - 4.2 (Damaged)
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 70000 кг
Година 2015 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
360.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 70000 кг
Година 2015 Километража 19000 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 42.5 м Дофат на стрела 60 м Капацитет на крајот на стрелата 2 т
Година 2007 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 52 м Дофат на стрела 70 м Носивост 12000 кг Капацитет на крајот на стрелата 3 т
Година 2003 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
28.000 US$ EUR ≈ 26.580 €
Багер гасеничар
Година 08/2018 Километража 3000 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се