Филтри -

Градежни машини Liebherr од Литванија

Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

28 огласа: Градежни машини Liebherr од Литванија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 28.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 25000 кг
Година 1993 Километража 133050 км Сила
Литванија, Radviliškis
Контактирајте го продавачот
34.500 €
Багер гасеничар
Година 2014 Километража 7500 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Булдожер
Година 2000 Километража 10000 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
20.500 €
Багер гасеничар
Година 2002 Километража 10000 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Багер гасеничар
Година 2000 Километража 7100 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
аукција 29.700 € Без ДДВ
Кула кран
Висина на подигање 24.4 м Носивост 8000 кг
Година 1985 Километража Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
аукција 19.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2000 Километража 21588 м/ч Сила
Литванија, Panevėžys
Контактирајте го продавачот
78.900 €
Багер на тркала
Година 2018 Километража 4899 м/ч Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
62.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 3 Марка на кран Liebherr Модел 1035 Висина на подигање 26 м Дофат на стрела 26 м Дофаќач 8 м Носивост 35000 кг Капацитет на крајот на стрелата 4 т Брзина на подигање на товар 20 м/мин Брзина 80 км/ч
Година 06/1994 Километража 120000 км Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 40000 кг
Година 06/1996 Километража Сила
Литванија, Plungė
Контактирајте го продавачот
130.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2014 Километража 7350 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
7 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
23.000 €
Натоварувач со тркала
Година 2001 Километража 11394 м/ч Сила
Литванија, Šniūraičiai, Radviliškio rajonas
Контактирајте го продавачот
415.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел LTM1160 Висина на подигање 84 м Носивост 160000 кг
Година 2008 Километража 68000 км Сила
Литванија
Контактирајте го продавачот
110.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел LTM1040 Висина на подигање 35 м Дофат на стрела 11.42 м Носивост 40000 кг
Година 2007 Километража 122000 км Сила
Литванија
Контактирајте го продавачот
48.800 €
Натоварувач со тркала
Година 2014 Километража 6000 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
72.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2017 Километража 11851 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
78.900 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2018 Километража 2111 м/ч Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
23.000 €
Натоварувач со тркала
Година 2005 Километража 8000 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
215.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2016 Километража 8308 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
7 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
36.000 €
Булдожер
Година 01/2003 Километража Сила
Литванија, Plungė
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 1999 Километража 15283 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
65.000 €
Автодигалка
Година 1992 Километража 149760 км Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
50.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2002 Километража 24000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
76.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2016 Километража 13282 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2016 Километража 12655 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Претплати се