Филтри -

Градежни машини Liebherr од Летонија

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

21 огласа: Градежни машини Liebherr од Летонија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 1994 Километража Сила
Латвија, Baloži
кран гасеничар Liebherr LR1750
1
Контактирајте го продавачот
2.990.000 € Без ДДВ
Кран гасеничар
Година 2012 Километража 7280 м/ч Сила
Латвија, Latvija
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
49.500 € Без ДДВ
Багер за манипулација на материјали
Година 2007 Километража 15785 м/ч Сила
Латвија, Nordman Machinery
кула кран Liebherr 71 EC
1
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Кула кран
Висина на подигање 24 м Дофат на стрела 45 м Носивост 5600 кг Капацитет на крајот на стрелата 1.5 т
Година 1989 Километража Сила
Латвија, Riga
кула кран Liebherr 90 EC
1
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Кула кран
Висина на подигање 32 м Дофат на стрела 50 м Носивост 6000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1.5 т
Година 1991 Километража Сила
Латвија, Riga
кула кран Liebherr 91 EC
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 32 м Дофат на стрела 50 м Носивост 6000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1.5 т
Година 1992 Километража Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Багер гасеничар
Година 1995 Километража Сила
Латвија, Riga
кран гасеничар Liebherr LTR1220
1
Контактирајте го продавачот
785.000 € Без ДДВ
Кран гасеничар
Година 2015 Километража 6 м/ч Сила
Латвија, Latvija
Контактирајте го продавачот
25.400 €
Булдожер
Година 2000 Километража Сила
Латвија, Bauska, Bauskas novads
Контактирајте го продавачот
115.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2019 Километража 6101 м/ч Сила
Латвија, Ziedu Gravas
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Багер на тркала
Година 2000 Километража 18418 м/ч Сила
Латвија, Riga
кран гасеничар Liebherr LTR1100
1
Контактирајте го продавачот
485.000 € Без ДДВ
Кран гасеничар
Дофат на стрела 52 м Дофаќач 2.9 м
Година 2015 Километража 7490 м/ч Сила
Латвија, Latvija
кран гасеничар Liebherr LTR11200
1
Контактирајте го продавачот
1.600.000 € Без ДДВ
Кран гасеничар
Година 2009 Километража 13500 м/ч Сила
Латвија, Latvija
Контактирајте го продавачот
29.750 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2007 Километража 19583 м/ч Сила
Латвија, Klives
Контактирајте го продавачот
23.000 €
Натоварувач со тркала
Брзина 40 км/ч
Година 2002 Километража 21849 м/ч Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
19.800 €
Багер на тркала
Година 2000 Километража 13700 м/ч Сила
Латвија, Klives
автодигалка Liebherr LTM 1250-6.1
1
Контактирајте го продавачот
1.100.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 2012 Километража 75000 км Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
28.380 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Брзина 40 км/ч
Година 2005 Километража 19049 м/ч Сила
Латвија, Riga
автодигалка Liebherr LTM11200-9.1
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2014 Километража 13000 км Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Булдожер
Година 2006 Километража 6907 м/ч Сила
Латвија, Klives
автодигалка Liebherr LG1550
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Дофат на стрела 98 м Дофаќач 84 м Носивост 550000 кг
Година 2003 Километража 17850 км Сила
Латвија, Riga
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се